Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.06.2012 АВТОРИТЕТ І КОМПРОМІС

Але… Хочеться, щоб усі ми перед тим, як сказати комусь неприємні слова, згадали про тих, хто не може говорити взагалі. Коли скаржимось на смак їжі, подумали про тих, хто не має що їсти. Коли бідкаємось про життя, пом’янули тих, хто пішов із нього передчасно. Коли нас дратують діти, пригадали тих, хто їх не має. Коли скаржимось на втому від роботи, поспівчували тим, хто її втратив.
      Лише добрі справи і наміри є містком до порозуміння та безперечним аргументом у вирішенні будь-яких справ. А конкретно й оперативно вирішені питання захисту члена профспілки - запорукою успіху в роботі профспіл- кового лідера.
     Про це йшлося недавно на зустрічі голови Федерації профспілок області Г.П.Харьковського з профактивом району, яка відбулася в рамках його візиту на Славутчину. Геннадій Петрович в першу чергу поцікавився, чим живуть спілчани району, що їх найбільше хвилює. Розповів про діяльність ФПО та відповів на запитання присутніх.
      Громадський контроль за дотриманням законодавства про працю та охорону праці, укладання 38 колективних договорів між адміністраціями та профспілковими комітетами загальноосвітніх навчальних закладів, організація безкоштовного підвезення 127 педагогічних працівників до місця роботи, оздоровлення дітей членів профспілки, спільна робота з дирекцією ФCC з ТВП у питанні оздоровлення працівників освіти, екскурсійна діяльність, надання відшкодування витрат членам профспілки на лікування і навчання, скрутне становище спілчан та проведення культурно-масових заходів тощо. Ось далеко неповний перелік питань, що є постійно актуальними у роботі Славутської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Крім того, розпочато роботу з оформлення Дошки пошани «Кращі освітяни».
      Проте, поряд із позитивними моментами існують питання, які потребують постійної уваги та немалих зусиль для їх вирішення. З вуст керівників різних рівнів не сходять пропозиції щодо оптимізації у системі освіти. Можна багато говорити з даного приводу, але реалії сьогодення такі, що через демографічну ситуацію ми мимоволі крокуємо до закриття малокомплектних загальноосвітніх навчальних закладів. З кожним роком загальна кількість учнів у районі продовжує зменшуватися. Проаналізувавши детально цю ситуацію, можна з сумом констатувати, що загалом щорічно мережа навчальних закладів умовно зменшується на одну школу. Слід зазначити, що вагому роль у цьому процесі відіграє громадськість. Так, попри те, що, в зв’язку з недостатньою кількістю учнів, у двох закладах ра-йону, а саме - Кутківській та Марачівській зош, постало питання щодо призупинення в них навчально-виховного процесу, громади відповідних сіл своєї згоди на впровадження даних змін не дали. Таким чином їм вдалося зберегти свої джерела знань для дітей у селі. Поки що на рік… Адже всім жителям відразу стало зрозумілим, що нема школи - нема й майбутнього села! Впевнений, що лише після організації належного регулярного підвезення учнів до інших навчальних закладів та першочергового забезпечення вивільнюваних педагогічних працівників робочими місцями гострі кути даного питання зніматимуться.
      На останньому засіданні Президії обласного комітету профспілки В.І.Очеретянко, начальник управління освіти Хмельницької ОДА (до речі, теж член профспілки), наголосив на тому, що жоден педагог під час оптимізації чи реорганізації навчального закладу не повинен бути звільнений з роботи!
      На мою думку, важливим аспектом для забезпечення міцності організації є поінформованість її членів, забезпечення профспілкових комітетів нормативно-правовими документами. Ось чому голови профкомів систематично отримують необхідні інформаційні матеріали. Саме з такою метою нещодавно для профспілкового активу та керівників загальноосвітніх закладів нашого району було проведено семінар-навчання із залученням до участі в ньому фахівців Пенсійного фонду, управління юстиції, податкової інспекції, центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. У роботі семінару-навчання його учасники взяли участь, виступивши в обговоренні питання «Дотримання законодавства про працю», та почули відповіді на злободенні питання. Перед ними виступили М.М.Хонда, начальник ВВД ФСС від нещасних випадків на виробництві, О.В.Медуха, начальник управління із оподаткування фізичних осіб Славутської ОДПІ, О.С.Грудецький, начальник реєстраційної служби Славутського міськрайонного управління юстиції, В.В.Распопова, заступник начальника відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду в Славутському районі та м.Славута, В.І.Поногайбо, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Славутської РДА, О.В.Борисова, головний спеціаліст Славутського центру зайнятості.
      Переконаний, що імідж та міцність будь-якої ланки профспілки в першу чергу залежить від авторитету та чіткої й непохитної, а разом із тим компромісної, позиції голови організації. Після завершення роботи семінару-навчання було проведено черговий пленум районного комітету профспілки, де заслухано інформацію голови організації про роботу за 2011 рік та звіт про фінансову діяльність й намічено пріоритети подальшої ефективної роботи.
     Василь ВЛАСЮК, голова
     Славутської районної організації Профспілки працівників освіти.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік