Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.06.2012 ДРУКАРНЮ ЗАМІНИВ КОМП’ЮТЕР

У приміщенні редакції громадської газети Славутського району "Трудівник Полісся" встановлено імпортний програмно-технологічний комплекс для набору та правки текстів, макетування, верстки, художнього оформлення газети.
     Комп’ютери закупили співзасновники газети - міська рада народних депутатів та редакція “ТП”. Для роботи на імпортному обладнанні навчено двох журналістів.
     Перед цим у складному становищі були славутські газетярі: їЇх не обминув "паперовий голод". Отож першими в області змушені були різко підвищити вартість часопису, що негативно позначилося на тиражі. Та на допомогу газеті, колективу редакції прийшли її прихильники, спонсори. Передусім колектив місцевої паперової фабрики. В обмін на макулатуру паперовики виділяли необхідну кількість паперу. У найскрутніші хвилини газета не змінила триразової періодичності, зберегла працівників. Журналісти роблять "Трудівник Полісся" і змістовним, і цікавим. Раз на місяць виходить окремий спецвипуск для жінок "Калина". І нині, незважаючи на те, що газета порівняно дорога, її тираж зростає.
     Зараз іде підготовка до випуску часопису за допомогою комп'ютера, в комплекті якого 48 шрифтів. Тут організо- вують видавничий комплекс "Калина", який набиратиме газету, книжки місцевих авторів, брошури, буклети...
     Тепер журналісти повністю відмовляються від послуг друкарні, що дасть можливість зекономити щонайменше 250 тисяч карбованців. А загалом затрати на комп’ютер окупляться у першій половині наступного року.
     Співзасновник "Трудівника Полісся" - міська рада усіляко допомагає редакції. Під-тримав колектив часопису і місцевий маслоробний комбінат, що виділив редакції 600 доларів.
     Петро МАКАРЕНКО.
     "Подільські вісті", 20 червня 1992р.
     
     НАШ КОМЕНТАР
     Ми вдячні кореспонденту "Подільських вістей" П.П.Макаренку за оптимістичну інформацію - у цей надзвичайно важкий для газетярів час кожне слово старшого колеги надихає нас на творчість і пошук. Так, колектив редакції "Трудівника Полісся", як і кожна редакція, переживає нині значні фінансові та матеріальні труднощі. Тож придбання комп'ютерного і набірного комплексу міською радою та редакцією газети стало не примхою, а життєвою потребою. Ціни за набір і виготовлення текстових діапозитивів у СлавутськІй міській друкарні протягом останнього часу зростали непомірно й були чи не найвищими в області. І якщо у "Подільських вістях" ще йдеться про економію в 250 тисяч карбованців, то й ця цифра тепер уже не відповідає дійсності. Бо з початку року вартість набору одного номера газети в друкарні коштувала трохи більше 2 тисяч, а з 1 червня ц.р. ця сума вже становить 6 тисяч карбованців. Тож впровадження набірного комплексу дасть можливість редакції уже в цьому році зекономити 500 тисяч карбованців. За рік ця економія становитиме понад мільйон, якщо навіть ціни більше не зростатимуть. Хоча, чи можна тепер бути впевненим, що й вони стабілізуються?
     Так, 20 червня ц. р. вийшов перший оновлений номер нашої газети - черговий спеціальний випуск для жінок "Калина", набраний власними зусиллями працівників редакції. І в цьому, і в наступних номерах, виготовлених на комп'ютерах, ще траплялися незначні огріхи, які, сподіваємось, нам вибачать читачі. Адже ми шукаємо нове обличчя газети і прагнемо зробити його приємним для людей.
     Висловлюємо щиру подяку всьому колективу Славутської міської друкарні, а особливо - лінотипістці Зінаїді Пилипівні Молошик, складачам ручного набору Антоніні Францівні Афанасьєвій, ветерану праці Галині Андріївні Матвійчук, друкарю Володимиру Петровичу Марчуку - за те, що вони впродовж багатьох років виконували надзвичайно важку роботу. У кожному номері газети була вагома частка їхньої нелегкої праці. Саме життя примусило нас тепер перекласти її на свої плечі.
     «Трудівник Полісся», 27 червня 1992р.
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік