Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.06.2012 ЛЮБИТИ ЖИТТЯ І ЛЮДЕЙ

В народі кажуть, що на землі є три головні цінності: хліб - щоб бути здоровим і сильним, жінка - щоб не урвалась нитка життя, і книга – щоб не обірвався зв'язок віків. Адже книга – це невичерпна криниця духовності, життєдайне джерело знань, яке потрібне людині впродовж її життя. Книга допомагає пізнати минуле і зазир- нути в майбутнє.
      Головна місія бібліотекаря – донести книгу до читача. Одним із таких заходів бібліотеки Хвощівського нвк стало відзначення 100-річчя від дня народження письменника, поета, драматурга, фольклориста і публіциста Михайла Стельмаха. Святково прибрана світлиця, стіл, накритий білим обрусом, хліб-сіль на вишитому рушнику і квіти - багато квітів і віршів. Присутні на святі разом вирушили біографічними та поетичними сторінками письменника-подолянина. У його художньому світі земля і людина посідають центральне місце. Це - вісь, за словами М.Т.Рильського, навколо якої обертається цикл його романів. Тим і близька пересічному читачу творчість Стельмаха, що іде від серця. Своїми поезіями, повістями й романами він підніс рідне слово до високих вершин в українському письменстві ХХ століття. Завдяки цьому митець відбив глибинні площини народного життя, визначальні ознаки української ментальності, змалював типові народні характери. У цьому світі йде гостра боротьба правди і кривди, утверджується добро і заперечується зло.
      Близькими є твори М.Стельмаха школярам. Його автобіографічна повість «Гуси- лебеді летять», романи «Чотири броди», «Правда і кривда» вивчаються на уроках української літератури. Народні пісні ще з дитинства так запали в душу письменника, що молодий Михайло Стельмах, учителюючи в школах Поділля та Київщини, зібрав тисячі народних пісень, записавши не лише тексти, а й мелодії.
     Доторкаючись до ліричної пісні, ми входимо в безмірний світ народного життя. Саме тому до свята учасники вокального колективу «Калинка» подарували присутнім художні номери «Послухай музику землі», «При долині…» «Синові».
     «Усі вірші, які декламували на святі учні сьомого і восьмого класів, це лише одна краплинка із моря поезії М.Стельмаха», - так звернулась до присутніх директор НВК Наталія Мельничук. Якщо читати їх «душею», вони допоможуть серцем доторкнутися до того самобутнього і величного художнього світу, в якому відчайдушно змагаються правда з кривдою, добро зі злом, життя зі смертю, віра з безнадією. Але завжди у ньому перемагає світле начало!
      О. Гаврилюк, бібліотекар.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік