Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.06.2012 “Я ВЕРНУВСЬ...”

У черговий раз в ході розгляду цивільної справи Славутським міськрайонним судом людина позбулася статусу безвісно відсутньої особи: відновлено усі її права, і в якості громадянина України вона повернеться до нормального – а в нашому випадку сімейного – життя. Йдеться про колишнього славутчанина (за час його відсутності родина змінила місце проживання і нині мешкає у Шепетівці) та військовослужбовця Володимира Петровича Суліменка (прізвище змінене з етичних міркувань. – Авт.), котрий у пошуках роботи та заробітку на початку 2001р. покинув наше місто й виїхав до Німеччини. А далі…
     Перші декілька місяців він давав про себе знати рідним, адже в Славуті залишились дружина і троє дітей шкільного віку. Мешкали Суліменки у військовому містечку. Можна собі уявити розпач Валентини Костянтинівни, котра залишилась одна, без чоловічої підтримки, і в той же час не втрачала надії, що Володимир Петрович все ж повернеться. Жінка зверталася із письмовими запитами і в Червоний Хрест, і в посольство Німеччини - все марно. Рік йшов за роком, а від чоловіка – жодного повідомлення. В самому кінці 2005-го вона звертається до Славутського суду із заявою щодо визнання В.П.Сулі- менка безвісти зниклим, яка була задоволена. Та Валентина Костянтинівна не викинула чоловіка із серця. Не стала влаштовувати по-новому особисте життя: ставила на ноги дітей й продовжувала виглядати та сподіватись…
     І він повернувся! Цьогорічного квітня, як сніг на голову, – без дзвінка, без попередження. Жи-вий і здоровий, на вигляд цілком пристойний чоловік. Але чому ж мовчав впродовж 11-ти літ, не подавав сім’ї про себе жодної звісточки?! На суді (засідання відбулося 24 травня ц.р.) Володимир Петрович був небагатослівним. Коротко пояснив, що тоді, на початку 2000-х, у Німеччині він довго не затримався. Потрапив до Югославії, де на той час йшли військові дії. Тож, з його слів, перебував високо в горах у справжньому рабстві. Скільки літ це тривало – не уточняв. В кінцевому наслідку знову повернувся до Німеччини. І ось він, із тимчасовим паспортом громадянина України, – у Славуті!
     Звісно, за заявою В.П.Суліменка суд скасував своє рішення 7-річної давнини, адже, відповідно до ст.45 Цивільного кодексу України, якщо фізична особа, котра була визнана безвісти відсутньою, заявила про себе, суд призначає до слухання справу за участю цієї особи і виносить відповідне рішення на її користь.
     Тож ця історія має, нібито з усіх боків, щасливий кінець. Ми бачили зволожені від сліз очі Валентини Костянтинівни, котра беззастережно раділа чоловіковому поверненню. Але в серця народних засідателів усе ж закралися сумніви: ну ніяк не вірилось, що освічений чоловік (офіцер у відставці!) не знайшов впродовж десятиліття жодної можливості дати про себе знати. Що ж, нехай це залишиться на його сумлінні.
     ... Чомусь пригадався інший випадок із суддівської практики, коли безвісти зник житель Мухарева. В селі залишились його старенька мати, дружина з дітьми. Із Росії, куди чолов’яга поїхав на заробітки, не було ні звуку. Пройшло декілька літ. І раптом сусід чи якийсь інший знайомий зізнався, що бачив зниклого там-то і там-то, вказавши адресу в невеликому російському містечку. Полетіли туди на крилах із Мухарева дружина зі своєю своячкою. Відшукали вулицю, постукали у хвіртку. На поріг дому вийшов коханий чоловік. Із-за плеча виглядала його нова обраниця…
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 6 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік