Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2012 ЖИТТЯ СТАНЕ КРАЩИМ, ЯКЩО…

Сьогодні всіх нас бентежить тема Євро-2012. І ось остання передача Шустера теж була присвячена цій темі. І про Євро вже ми знали, що має воно бути, десь років чотири тому. Та усі ці роки тільки велися, на моє глибоке переконання, піар-розмови з уст Юлії Тимошенко. А віз був би і нині там. На цю думку я маю право, бо майже щороку їжджу дорогою до Києва й буваю в Бориспільському аеропорту.
     І ось минуло рік і 5 місяців – й цьогоріч я побачила колосальні зміни. Яка дорога побудована з Києва до Чопа! Це не дорога, а казка, якою їдеш і не відчуваєш, що ти рухаєшся по дорозі. Які розв’язки, мости побудовані під Києвом, Житомиром, де раніше ми годинами стояли в пробці, щоб добратися в потрібне місце! А який гарний став Київ! Хоча, про столицю - окрема ромова. Я ще хочу сказати за аеропорт Бориспіль. Це вже буде дійсно аеропорт європейського значення.
     І сьогодні, слухаючи депутатів-опозиціонерів, як усе в нас погано, думаю: і для чого тин городити? Вражає те, з яким негативом і брудом усе це виливає- ться. Й чому наші мас-медіа не розказують людям про досягнення, що зроблено? Адже Євро відбудеться, а те, що зроблено до нього, залишиться в Україні.
     Взяти хоча б стадіони і аеропорт у Львові, де розікрали всі гроші й саботували будівництво. Нинішня влада доклала всіх зусиль, щоб те і будівництво завершити. Й сьогодні у Львові є шикарний стадіон та реконструйований аеропорт. То хіба це все з неба впало?!
     Вразив мене виступ мера Тернополя, що їм не дали грошей, бо всі гроші, мовляв, підуть на Євро. А де ж ваші робочі місця, де ваші доходи в бюджет? Вертайте людей із заробітків, хай працюють на Україну - і податки підуть у ваш бюджет!
     Пробачте за різкість, за нескладність думок, але те, що я побачила на власні очі, – просто вражає. Ніяка країна в Європі чи деінде за такий короткий термін - 2 роки! - не зробила б того, що зроблено у нас.
      І якщо ми змінимо свою психологію й не будемо паплюжити своє, а гордитися тим, що ми живемо в державі Україна, то й життя стане кращим. А, то слухаючи наші передачі, складається враження, що наші корес- понденти служать не Україні, а тим, хто їм «замовляє музику». І чим гірше вони напишуть чи скажуть, тим краще їх нім господарям.
     Переконана в тому, що поки ми не будемо жити, думати, робити все, як для себе, захищати наші інтереси, а не воро- гувати один із одним (що вже бридко слухати!), доти у нас в державі нічого кращого чекати не доведеться.
     Тамара ГОВОРКОВА,
     громадський кореспондент, с.Улашанівка.
     


  коментарі: 9

Роланд : Пані Тамаро! Досить Вам вже тин городити. В державі нічого не зміниться до тих пір поки при владі буде ваш кумир Віктор Бандюкович.  (написано 19.06.2012 в 13:16 з адреси:  178.213.174.61)
Володимир : Таке враження, що зомбі вже серед нас. Яке Євро? Пані Говоркова бачила у Києві розвішані пакети для сміття замість нормальних урн, які кудись діли? А може, вона бачила загаджені місця навколо фан-зони у самому центрі Хрещатика?
     Легше всього взяти гроші у нас, платників податків, як це зробили регіонали, і перекласти їх у свої ж кишенькові фірмочки, що все будували і ремонтували до Євро.
     Тьотю, велике прохання: скиньте свої рожеві окуляри. 
(написано 19.06.2012 в 17:26 з адреси:  123-251-124-91.pool.ukrtel.net)
патрон : вы все олигофрены.что юлька минетчица что ющ все одинаковы  (написано 20.06.2012 в 09:45 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тимоха : Жюльчиним прихвосням все не так, бо патронесу-секти не можуть з тюрми визволити, але там вонючка повинна бути все життя  (написано 20.06.2012 в 11:56 з адреси:  v21-15.opera-mini.net)
злий : Я в захваті від того, що в мене (і в кожного малого та старого українця) забрали десь 2500 грн. і побудували собі цяцьки.  (написано 23.06.2012 в 21:23 з адреси:  95.132.181.192)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік