Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2012 «ОБДАРОВАНЕ СОНЕЧКО-2012»

30 травня у Славутській дитячій школі мистецтв відбувся другий міськрайонний конкурс дитячої творчості «Обдароване сонечко-2012». Конкурс проходив із трьох спеціальностей: юні художники (три вікові групи), естрадні співаки (дві вікові групи), інструменталісти (дві вікові групи).
     Свої вітання учасникам та гостям заходу адресувала ведуча Тетяна Маліновська. А в подарунок з нагоди проведення конкурсу естрадно-танцювальна група школи виконала пісню «Вся родинонька співає».
     Головна місія творчого конкурсу полягала в тому, щоб виявити юні дарування, заохотити їх до навчання та творчого розвитку, а також підвищити їхню виконавську майстерність. Приєдналися до вітань і почесні гості, серед яких - начальник міського управління культури Сергій Сакалюк.
     У конкурсі «Обдароване сонечко-2012» взяли участь 16 юних талановитих дітей міста Славути та Славутського району віком від 4 до 15 років. А оцінювало конкурс професійне журі на чолі із директором школи Людмилою Скрипнюк.
     Найбільше хвилювань для конкурсантів принесло очікування результатів конкурсу. А виявилися вони такими: наймолодший конкурсант - 4-річний Ілля Оборжицький (м.Славута) за участь у конкурсі був нагороджений грамотою, 7-річний Сашко Бундюк (с.Кривин) виборов I місце, а Богдана Оборжицька (7 років) зі Славути – III місце в молодшій віковій категорії. Тетяна Бундюк (с.Кривин) нагороджена грамотою за участь, Богдан Бундюк (с.Кривин) – дипломом II ступеня за перемогу в середній віковій категорії. У старшій віковій групі місця розподілилися так: Наталія Самчук (с.Кутки) – III місце, Наталія Дячук (с.Ганнопіль) – II місце, Любов Стасюк (с.Берездів) – I місце.
     Виконавець на гітарі Ярослав Кравчук (с.Крупець) виборов III місце, юна піаністка Людмила Семенчук (с.Крупець, учениця Берездівської музичної школи) – II місце, а саксофоніст Вадим Пилипчук (с.Берездів, учень Берездівської музичної школи) виборов найвищу нагороду конкурсу – гран-прі.
     Виступ середньої групи естрадного співу оцінений був так: Марія Дзюба (м.Славута) - III місце, Марія Палійчук (м.Славута) - II місце, Лейла Левонтюк (с.М.Скнит) – I місце.
     У старшій віковій групі (естрадний спів) II місце виборола Оксана Лукащук (с.М.Скнит), I місце - найстарша учасниця Дарія Соболевська (м.Славута).
     На заключення церемонії володар гран-прі Вадим Пилипчук зіграв на «біс» «Рондо» Г. Пьорселла, а естрадний ансамбль Славутської дитячої школи мистецтв заспівав пісню В. Шаїнського «Якщо з другом йдеш у путь».
     Щиро дякуємо за підготовку такого веселого та барвистого свята його ведучій, викладачу Славутської дитячої школи мистецтв Тетяні Маліновській та усім, хто сприяв у його проведенні. Вітаємо учасників і переможців конкурсу та бажаємо їм подальших творчих успіхів і злетів!
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік