Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2012 ЗАСІДАЛА ГРОМАДСЬКА РАДА

Під орудою Василя Власюка вона діє при районній державній адміністрації. Приємно було почути на початку засідання, що лави районної Громадської ради невпинно поповнюються за рахунок влиття інших громадських формувань, зокрема, повноважного представництва профспілки АПК району.
     Із чотирьох обговорюваних питань перше передбачало звіт правоохоронних органів про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності в Славутському районі за минулий рік. Повноцінного звітування за відсутності начальника райвідділу внутрішніх справ Степана Кшевжінського не вийшло – його заступник Сергій Форсюк (див. фото злі- ва) розповів про громадські формування, що діють на території міста і району, та поповнення їх новими членами. Він також відповів на численні запитання членів ради: найактивнішими впродовж усього засідання були Віктор Гавура, Наталія Войтюк, Микола Романчук та інші. В ході розмови надійшла пропозиція обмежити в населених пунктах району (в часовому плані) продаж спиртного: вона була підтримана одноголосно.
     Про організацію оздоровлення та відпочинку наших дітей цьогорічного літа доповів Ігор Бабицький, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА. Він розповів про здійснення рейдових перевірок усіх пришкільних таборів з денною формою перебування, в яких протягом 14 днів відпочинуть 1619 дітей. Планується профільна туристична зміна на базі Берездівської ДЮСШ (40 дітей). І наші славнозвісні «Голубі озера Славутчини», де діятимуть три оздоровчі зміни кожна тривалістю 21 день…
     Висвітлити проблемні моменти водопостачання у населених пунктах Славутчини було доручено Володимиру Жарову, начальнику відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації. Виявляється, маємо на території району без однієї 200 криниць громадського користування, за якими здійснюється нагляд. А ще - цен- тралізоване водопостачання (функціонують відомчі водогони у дільничних лікарнях, Старокривинському будинко- ві-інтернаті, тощо). В той же час минулоріч ряд населених пунктів, зокрема, Миньківці, вже відчули гостру нестачу води в криницях: деінде навіть довелося завозити її бочками…
     В.Жаров пояснив це торішнім спекотним, без опадів, літом, а якщо брати глобальніше, - світовою кризою питної води, що наступає. Василь Власюк, з огляду на гостроту піднятого питання, запропонував винести його на чергове засідання колегії РДА, аби знайти шляхи вирішення проблеми.
     Набагато кращою виглядає ситуація з виконанням Програми інформатизації та комп’ютеризації районних закладів освіти, дія якої завершується цьогоріч. Як інформувала методист відділу освіти Олена Тітор, на даний час комп’ютеризовано 100% шкіл І-ІІІ ступенів. До послуг школярів у навчальних закладах - 442 комп’ютери (правда, 595 їх придбано ще до 2005р.). Минулоріч збагатились на 5 нових комп’ютерів і 8 навчально-комп’ютерних комплексів (останні придбані за кошти обласного бюджету). До Інтернету підключено 76,3% закладів. Всі 599 педагогів району, які працюють у школах Славутчини, сповна оволоділи інформаційно-комунікативними технологіями.
     Наостанок, врахувавши пропозиції членів громадської ради, були прийняті відповідні рішення.
     Валентина АНДРІЄНКО, фото авторки.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік