Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2012 МІЖЛІКАРНЯНУ АПТЕКУ №177 ВІДКРИТО!

Ми не знаємо, хто в нашій країні колись поділив медиків на працівників лікарень і фармацевтів. Усі вони спільно служать людям, допомагають їм лікувати недуги, зміцнювати здоров’я. Отож, у неділю і фармацевтів, ми просто впевнені, вони вітатимуть з Днем медичних працівників. А в нас для читачів приємна новина: нещодавно відкрилася і функціонує міжлікарняна аптека №177, тему щодо закриття якої ми порушували в №21 «ТП» від 24 травня п.р. Працюють, щоправда, в цьому тепер структурному підрозділі ЦРА №9 поки що троє співробітників – провізор Наталія Олегівна Бовшевєрова, фармацевти Олена Анатоліївна Карплюк і технічний працівник Наталія Станіславівна Матвійчук. Режим роботи - з 9 до 17 години, вихідні – субота і неділя. Уже почав наростати обсяг замовлень на виготовлення ліків - різних розчинів, спиртів, крапель для дітей тощо. І від лікарів, і від пацієнтів. Завідуюча центральною районною аптекою №9 Тетяна Миколаївна Парай сподівається, що цей новий структурний підрозділ, яким стала віднедавна колишня міжлікарняна аптека №177, невдовзі вийде на належний рівень рентабельності, можливо, й збільшить чисельність працюючих. Особливо, якщо влада міста підтримає ЦРА у відновленні роботи аптечних кіосків у хірургічному та реанімаційному відділеннях.
     Наталія Іванівна ВАСИЛИШИНА, педіатр ЦРЛ:
     - Свою професію я обрала за покликом серця й ніколи не нарікала на це. Прибула колись, 27 років тому, на Славутчину з Івано-Франківська й тут, як кажуть, осіла. Я люблю цей край, маю сім’ю і любиму роботу – тим і щаслива. Хоч працювати педіатром важко, бо молоді мами не дуже прислухаються до рекомендацій лікаря. А імунітет діток нині ослаблений, хворіють вони тепер чомусь частіше, як колись. Особливо непокоїть мене те, що в лікарні не вистачає вакцини – батьки хочуть прививати дітей, а де її взяти, якщо вакцина надходить нам у обмеженій кількості? Хоча, в цілому тепер маємо краще оснащення лікарні, а у складних ситуаціях нам ніколи не відмовляє в обстеженні та лікуванні дітей Хмельницька обласна лікарня.
     Ганна Мойсеївна ПАВЛЮК, старша медична сестра неврологічного відділення, нагороджена медаллю «За трудову доблесть»:
     - Як бачите, до нашого лікувального корпусу віяння євроремонтів ще не дійшли. Адміністрація лікарні обіцяє, що й тут поліпшить умови для праці медперсоналу та лікування хворих. Вони ж у нас особливі, ви це знаєте. Правильніше буде сказати, вразливі. Отож, терпляче чекаємо позитивних змін. Бо й сама я вже немолода, працюю тут із 1976 року, а з 1979 – старшою медсестрою. Ви навіть уявити собі не можете, як важко буває нам, коли доводиться надавати медичну допомогу людям, котрі внаслідок інсульту не можуть навіть говорити. В нас тут у відділенні, яким керує лікар великої душі і доброго серця Раїса Сергіївна Медзуновська, трудяться 10 медичних сестер, з них п’ятеро мають вищу категорію. Слава Богу, нині зарплата людям своєчасно виплачується. А були ж, ви знаєте, які часи, коли ми, медики, разом із головним лікарем Р.О.Біликом на площу до Будинку рад протестувати виходили… Значно краще тепер у нас і харчування хворих, причому, маємо триразове. Ми ж тут людей в буквальному значенні цих слів на ноги ставимо. Ось днями виписали додому жителя Кам’янки 22-річного Віктора Костичева. А в якому важкому стані він був!
     Скажу відверто, навіть за стільки років, скільки я працюю, до біди людської звикнути не можна. І людської совісті не можна виміряти ніякими показниками. Отож, для нас, медиків, головне – усвідомлювати це, а ще те, що всі ми безпомічні перед судом Божим. Недарма ж у народі кажуть: як Божа воля, то й ліки знайдуться…
     Тетяна Романівна КВ’ЯТКІВСЬКА, голова профспілки медичних працівників ЦРЛ, член ЦК Профспілки медичних працівників України:
     - У моїй родині до медицини особливе ставлення, бо і тато - заслужений лікар України, і мама, і сестра обрали для себе в житті професію медика. Я практично виросла в лікарні, куди мене часто брали з собою батьки, не маючи на кого залишити вдома. І хоча я не звільнений голова профспілки, мушу поряд зі своїми функціями лікаря-невропатолога багато часу займатися громадською роботою.
     Дуже з великою пересторогою, скажу вам відверто, сприймаю пілотні проекти в нашій медицині. Думаю, проводити реформування треба виважено, враховуючи реалії життя. Високопосадовці, які хочуть поліпшити медичне обслуговування і лікування людей, почасти відірвані від нас. А тут не можна, як кажуть, ламати по живому. Благо, в Славуті склалася нормальна співпраця з владою міста і району, яка сприяє покращанню умов роботи медиків, допомагає в забезпеченні лікарні сучасною апаратурою. На жаль, у нас серед самих медичних працівників чи не найвища в області захворюваність. Хоч стараємося оздоровлювати в санаторіях щороку до 10 чоловік. Якщо говорити про рівень захворюваності населення, то тут негативно впливають на здоров’я людей, на мою думку, три чинники: самолікування, запізнілі звертання до лікарів та велика довіра до реклами медичних препаратів. Хотіла б усіх людей закликати через газету: бережіть своє здоров’я, не всьому вірте, будьте в житті активними і небайдужими! З Днем медика вас, славутчани і колеги!
     Валерій Петрович СТЕПАНЮК, охоронець агрофірми «Сварог», мешкає на вул.Кузовкова:
     - Про всю медицину казати не можу, але, якщо запитуєте, особливу подяку за професіоналізм і сумлінне ставлення до своїх обов’язків та чуйність хочу висловити нашому дільничному лікарю-терапевту Галині Степанівні Ткачук. Вона, у моєму розумінні, є справжнім сімейним лікарем. Коли я поскаржився їй на проблеми із серцем та артеріальним тиском, вона дала мені направлення до кардіологічного відділення Славутської ЦРЛ, де я пройшов курс лікування, після чого почуваюся чудово.
     Андрій Ярославович ІГНАТІШИН, завідувач травматологічним відділенням, депутат міської ради:
     - Дякую, що не обминули нашого відділення. Тут я працюю завідувачем уже більше 10 років, і можу запевнити: за цей час у нас немало зроблено задля вдосконалення медичної допомоги людям. Сьогодні ми практично володіємо новими методиками лікування травмованих хворих. Якщо раніше не мали можливості здійснювати операції на кістках і суглобах, то тепер це стало вже звичним явищем. Відділення забезпечене необхідною апаратурою та металоконструкціями для стабілізації переломів кісток. Отож, маємо на рівні області один із кращих показників роботи – 53,6% оперативних втручань. Ось якщо торік в стаціонарі пролікували 758 пацієнтів, то для 406 із них надали допомогу шляхом оперативного втручання. Ну, а з цих операцій 120 провели на кістках і суглобах. Що це дає людям? Скорочує період і лікування, і реабілітації після нього. Хворі швидше входять у нормальний ритм життя.
     Крім стаціонарного лікування, надаємо ми повсякчас й ургентну допомогу. Скажімо, в 2010 році її потребували 1457 чоловік, а в минулому – уже 1618 хворих. Так що наш операційний блок працює, як мовиться, і вдень, і вночі. Особливо важливо людям, що внаслідок проведення ротації кадрів у нашій лікарні забезпечуються прийом хворих черговими лікарями-травматологами у поліклініці та нічна ургенція в стаціонарі - в залежності від важкості травмування людини.
     Врахуйте ще й те, що у нашому відділенні лікуються не тільки травмовані пацієнти, а й ортопедично хворі, надається допомога камбустіологічним пацієнтам (опіки та ін.), здійснюються нейрохірургічні операції, лікуємо рабіологічні травмування (укуси, сказ тощо). Як мовиться, чим більше народ відпочиває, тим більше травматологія працює... Таке життя!
      У переддень медичного працівника я, звичайно, всіх вітаю, бажаю здоров’я і сили. Людям хочу сказати, щоб не сиділи вдома до останнього, маючи якісь проблеми із здоров’ям, бо завтра може бути пізно. А як депутат міської ради хотів би, щоб цільова програма держави, спрямована на покращання роботи та умов медицини, впроваджувалася в життя не зверху вниз, не шляхом подальшого скорочення, а йшла від серця - направлена була на вдосконалення системи медичної допомоги людям. Хоча б так, як це робиться, скажімо, в Швеції.
     Василь Миколайович ЯНЧУК, пенсіонер, мешкає у селі Волиця:
     - Роботу Славутської ЦРЛ оцінюю позитивно. В цілому на здоров’я не скаржуся. Але кілька років тому мав проблеми із дихальними шляхами, тривалий час кашляв. Лікувався в терапевтичному відділенні ЦРЛ, де мене вилікували протягом тижня. Особливу подяку хочу висловити за високий професіоналізм завідуючій цим відділенням Наталії Сергіївні Іващук. Користуючись нагодою, дозвольте привітати її та весь колектив відділення, у т.ч. й мою доньку Тетяну Казинцеву, котра працює тут медсестрою, а також усіх працівників ЦРЛ з їх професійним святом, і побажати їм головного – міцного здоров’я та успіхів у їх нелегкій, але такій необхідній людям праці.
     Володимир Лук’янович МИГОВИЧ, пенсіонер, мешкає на вул.Церковній:
     - Напередодні Дня медичного працівника хочу висловити найкращі побажання працівникам кардіологічного відділення Славутської ЦРЛ, особисто його завідуючому Олександру Іллічу Юзюку, лікарю Людмилі Миколаївні Куклюк, медсестрам Оксані Анатоліївні Ніколайчук, Катерині Володимирівні Шевчук, Ірині Миколаївні Кузмінчук, маніпуляційній медсестрі Ользі Борисівні Лемкалович, які неодноразово надавали мені кваліфіковану медичну допомогу під час лікування у цьому відділенні, ставилися до мене та інших пацієнтів чуйно, уважно, професійно. Нехай їм допомагає Господь Бог у їхній найгуманнішій справі!
     Наталія Вікторівна НАГОРНА, сестра медична інфекційного відділення:
     - Люди інколи щиро дивуються, як ми, медичні працівники, не боїмося захворіти самі, працюючи в такому небезпечному середовищі, де сходяться всі інфіковані хворі міста і сіл району. Ну, звичайно, ми знаємо, як себе захистити. На те ми і медики. Але, думаю, що й сам Бог допомагає нам, додає сили та здоров’я, щоб ми могли лікувати хворих. Тим більше, що в нас під час епідемій чи якихось масових інфекцій водночас перебувають в стаціонарі й дорослі, й діти. Зимою вони більше потрапляють сюди від застуд, ГРВІ тощо, влітку – від кишкових інфекцій. Хоч у відділенні ще немає сучасного ремонту, але вже є дві гарно впорядковані палати для інвалідів війни. Радіємо й цьому. Встановили у нас бойлери для підігріву води у ванній кімнаті, їдальні, сестринській – тож особливо нарікати на умови не буду. Головне – щоб відділення функціонувало. Воно вкрай потрібне людям. Та й працюємо під керівництвом мудрого наставника Тамари Олександрівни Налісної, завідуючої нашої, злагоджено, на совість. Зі святом усіх!
     Зінаїда Антонівна ГЛАВАЦЬКА, завідуюча відділенням швидкої допомоги:
     - Ну, перш за все, дозвольте привітати славутчан, особливо тих, які трудяться на благо здоров’я людей в наших медичних закладах, із Днем медичного працівника. Думаю, до моїх слів приєднаються й ті жителі міста і району, які будь-коли зверталися за медичною допомогою. Наша служба, зокрема, щодоби здійснює від 50 до 80 виїздів до хворих пацієнтів. Постійно на посту працюють чергові лікарі, медсестри, маючи в розпорядженні три автомобілі. Звичайно, жодного з них, оснащеного за останнім словом техніки, в нас, на жаль, немає. Але мінімум апаратури (такої як кардіограф, дефібрилятор, кисневий апарат та ін.) маємо. Так що працюємо в повній готовності допомогти людям.
     На жаль, є ряд інших факторів, які негативно позначаються на оперативності швидкої невідкладної допомоги. Тут тобі й різні валуни чи скати на вулицях, що проїхати не можна. І суцільне бездоріжжя – особливо в негоду чи взимку. І відсутність табличок із нумерацією будинків та й подекуди назв вулиць. Цей перелік можна продовжувати… Хоча твердо знаю одне: ми все робимо від нас залежне, аби рятувати життя людей. В цьому – наша місія.
     Олена Анатоліївна ВОРОНЮК, старша медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії:
     - На своїй посаді я працюю з 1996 року, тобто, понад 15 літ. Хоча, була до цього ще майже сім років анестезистом. Що я можу, зважаючи на досвід, сказати вам у переддень нашого професійного свята? Звісно, привітати всіх і побажати здоров’я та терпіння. Особиливо в нашій реанімації, якою багато років керує чудовий лікар і хороша людина Іван Григорович Бондар. Завдяки сприянню керівництва міста і району, а також генеральному директору фірми «Прогрес» Артуру Давидовичу Фрідману, ми маємо нині, я би сказала, належні умови для лікування людей в екстремальних життєвих ситуаціях, коли кожна хвилина важить вічність. Дивлюся, з якою великою старанністю і любов’ю ставляться до наших хворих медичні сестри-анестезисти Алла Михайлівна Шевчук, Наталія Іванівна Воронович, Світлана Григорівна Апакиця, молодші медсестри Валентина Федорчук, Раїса Олійник, Світлана Погорильчук та інші, й вірю – вони зроблять усе від них залежне, аби врятувати людину. В цілому в нас відділення дружне й відповідальне – допомагаємо один одному, стараємося добросовісно виконувати свої обов’язки.
     
     
     
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік