Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2012 У БЛАГОДАТНІЙ ТІСНОТІ...

«От избытка сердца глаголят уста». Не можу не розповісти і не подякувати… У четвер 7 червня в м.Корець у Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі відбувалася велика подія - святкування 390-річчя з дня привезення в Корець ікони Божої Матері «Споручниця грішних» князями корецькими. Це було велике торжество, де богослужіння очолив настоятель Києво-Печерської Лаври отець Павло, а участь у ньому взяла велика кількість архієреїв і духовенства нашої Православної церкви та віруючих християн і паломників не лише з України, але й з Білорусі, Молдови та Росії.
      Бог сподобив і мене бути присутньою в цій благодатній тісноті й у своє серце прийняти благодать Святого Духа. Моя присутність на богослужіннях не новина останнім часом. Але ця поїздка в Корець була особлива: мене запросила редакція газети «Трудівник Полісся» відвідати монастир з нагоди святкування Дня журналіста разом із працівниками редакції та іншими громадськими кореспондентами газети. Можна сказати, як колегу… Це для мене була приємна несподіванка і велика радість. Що, що, а ось цього в своєму житті я не сподівалася… Хоч люблю нашу газету і останнім часом опублікувала в ній деякі свої роздуми.
      Коли я навчалася десь у класі п’ятому в школі (більш як сорок років тому), то як дитина, що прагне знань і пізнання нового, задумалася: як люди пишуть вірші? Адже розмовною мовою про все розповісти ніби нескладно, а от в короткому вірші висвітлити тему, завершену думку, цілу історію так гарно, довершено – непросто. І от захотілося мені спробувати написати…
     Свої дитячі віршики я записувала в зошиті. Але спрямувати мене в правильне русло не було кому. Чи правильно я їх пишу? Діти все показують батькам. Покійний тато подивився і сказав: «Пошли в «Трудівник Полісся», там тобі правду скажуть». Я так і зробила. Невдовзі прийшов офіційний лист, в якому було написано: «Шановна Олена Василівна (в ту пору мене ще ніхто так не називав)! Ваші вірші в літературному відношенні слабкі й надрукувати ми їх не можемо». Після цього, звісно, писати я перестала.
     А ще у 8 класі, пам’ятаю, був твір на вільну тему: «Ким я хочу стати?» Я написала, що вчителькою або журналістом. В кінці твору зробила приписку, щоб його нікому не показували. Але вийшло все навпаки…
     …Життя повернулося не так, як уявляла: інша професія, потім сім’я. Від мрії про творчість я відійшла дуже далеко. Направду скажу, не завжди і газету прочитувала до кінця, хоч завжди її передплачувала.
     Із різних життєвих причин люди приходять до Бога. Захотілося знати, чому я так живу, чому так погано на душі. Й стала шукати причини своїх помилок в духовній літературі. Слухала проповіді батюшки Феодосія, який на той час служив у нас. Познайомилася з іншими людьми, об’їздила багато святих місць… Ніби із закам’янілого небуття, я стала повертатися до реального сприйняття смислу людського існування. Колись почула: «Сама змінись - і все навколо тебе зміниться». Це було важко збагнути. Але поволі моє ставлення до всього оточуючого стало відкриватися духовним прозрінням.
     Коли Бог дав мені перші два вірші, Галя Корешняк захотіла завезти їх в редакцію. Я страшно цьому противилась. Але вона не послухала - і їх надрукували. Осад, що залишався з дитинства на душі, було знято...
     І ось коли я стояла в храмі Корецького монастиря перед іконою Божої Матері, то очі мої були вологі від сліз. В пам’яті спливло все те, про що розповіла… Це були сльози вдячності Богу і людям, які мене зрозуміли. Впродовж того щасливого дня я спілкувалася з працівниками редакції “ТП” та іншими чудовими людьми. Радість так струменіла від серця до серця, що здавалося, я всіх знаю давно… Я була там, де мені добре!
     Один Бог знає, чи виправдаю сподівання редакції. Але за такий прожитий день дякую. Та й спільний обід був також дуже смачний. А головне – з молитвою…
     Олена ЛИХОЛАТ, с.Ганнопіль.
       коментарі: 1

Роланд : Як на долоні проводники "рускава міра"! Як на долоні!  (написано 19.06.2012 в 13:19 з адреси:  178.213.174.61)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік