Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2012 ЩАСЛИВА МАТИ

З-поміж прихожан і паломників, які прибули на відкриття храму Святої великомучениці Параскеви в Хоростку, була особлива людина, в очах якої світилися невимовна радість і краса. Це – мама настоятеля храму, протоієрея отця Іоанна Надія Артемівна Косік. Слава Богу, дочекалася вона такої благодатної днини, коли її син, завершивши будівництво церкви, приймав оце велелюддя із усіх-усюд на чолі з неабияким почтом - на відкриття прибули сам преосвященнійший владика Діонісій, єпископ Шепетівський і Славутський, благочинний району отець Петро з матушкою і півчими, багато священнослужителів славутських Божих храмів, і навіть отець Яків із Полонського району – колишній настоятель Хоростоцького храму, який закладав його.
     Надія Артемівна Мельник (таким було її дівоче ім’я) народилася в 1931 році у бідній селянській сім’ї, що мешкала в Стриганах. В роки війни через важку хворобу помер її батько, залишивши трьох дітей на руках матері, яка хворіла пороком серця. Надійка була середньою дитиною. З раннього дитинства їй довелося заробляти на прожиття, щоб прогодувати сім’ю, в колгоспі на різних роботах. Важкими були й повоєнні роки, а ще - голод 1947.
     У 15 літ Надія пішла працювати в піщано-баластний кар’єр. Вантажила пісок у вагони, била щебінь. А коли вийшла в 1955 році заміж, переїхала жити в Губельці. Народила і виховала трьох дітей: дочок Тамару і Галину та сина Івана. З дитинства дітям прививала любов до праці, до віри в Бога.
     Сама ж працювала на колгоспній фермі дояркою, потім - у рільничій бригаді. Коли дочки повиходили заміж, помер чоловік, залишилася жінка з малим Іванком, який був дуже доброю, слухняною дитиною. Разом із сином Надія Артемівна обробляла колгоспні буряки і щонеділі відвідувала Богослужіння в Свято-Михайлівському храмі с.Ганнопіль. Іван після закінчення школи спочатку працював у рідному колгоспі й продовжував відвідувати храм Божий. Духовним наставником його став настоятель отець Олександр (Антоній). Він одразу побачив у хлопчині ту чистоту душі та помислів, із якими люди приходять служити Всевишньому. І покликав його у вівтар…
     Прийшов час, й Іван зробив свій вибір – присвятив своє життя служінню Богу. Спочатку допомагав отцю Олександру, а згодом - після закінчення Одеської духовної семінарії (в 1996 році) був призначений настоятелем Свято-Михайлівського храму с.Волиця. З 2007 року він також ніс службу в тимчасово пристосованому приміщенні Свято-Параскевської церкви с.Хоросток, де й довелося йому за 7 років із допомогою Господа і добрих людей добудовувати новий канонічний храм.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік