Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 14.06.2012 ОЗДОРОВИТЬ «ДИВОГРАЙ»

З настанням літа розпочав свою роботу пришкільний табір «Дивограй» у ЗОШ І-ІІІст. №6 під керівництвом начальника табору І.С.Семенюк. Кожний день тут розпочинається тепер загальною лінійкою та фізкультзарядкою. Фізрук Н.В.Мартинюк щоранку з ентузіазмом привчає дітей до виконання вправ, які стимулюють їх до чудового настрою та відпочинку. Яскравий стенд повідомляє про режим роботи, цікаві конкурси, екскурсії, екологічні стежини.
     Наприклад, загони «Веселка», «Дружба», «Олімпієць» побували на екскурсії у лісгоспі, де побачили цікаву експозицію тваринного світу Славути, із захопленням слухали розповідь Каравана І. М. про природу нашого краю. А ось загони «Еколог», «Веселка», «Дружба» були зачаровані виставою про клоуна Боба, яку побачили у міській бібліотеці. Щиро дякували вони Катерині Василівні Костюк за чудово проведений час. А ще учні дізнались багато цікавого в цей день про Євро-2012, взяли участь у вікторині, присвяченій цій події. Найкращими знавцями спортивної вікторини виявили себе Доктор Юрій, Шпаченко Анастасія, Бондаренко Дмитро, Левунець Максим, Налісна Яна.
     А ще під керівництвом вихователів Сахнюк С.І., Чапайло Л.І., Свєцької С.В. учні табору побували біля семи джерел, очистили їх, прибрали прилеглу територію і активно відпочили, погравши у спортивні ігри. Немало неперевершених вражень привезли школярі загону «Сонечко» зі Львова, побувавши там на екскурсії. Місто Лева подарувало їм захоплення красою цього міста, культурою, парками.
     Майже щодня у таборі під вмілим керівництвом В.В.Орловської проводяться співанки, танцювальні конкурси. Дітлахи із задоволенням виготовляють штучну калину, яка їм потрібна для захисту композицій, вітрячки, активно відпочивають на спортмайданчиках у парку, в березовому гаю, грають у шахи, шахмати, доміно. Одне слово, табір «Дивограй» привчає дітей до колективної співпраці, гарного і змістовного відпочинку, виховує в них любов до природи. Тож прекрасних вам, діти, сонячних днів, гарного настрою, сили і здоров’я!
     
      Г. БУНДА, вихователь табору.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік