Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2012 СВІТЛОЮ І ВІЧНОЮ БУДЕ ПАМ’ЯТЬ

За останні 15 років своє професійне свято – День журналіста цьогоріч ми зустрічаємо, на жаль, без багаторічного лідера Національної спілки журналістів України, людини високого таланту і щедрої, світлої душі, доброго, надійного товариша Ігоря Федоровича Лубченка. Перестало битися його серце...
     З українською журналістикою, з Національною спілкою, членом якої він був більше піввіку - з часу її створення, пов'язане все трудове і творче життя Ігоря Федоровича. Майже 50 літ він жив і працював у Києві: інструктором ЦК ЛКСМУ, завідуючим відділом, заступником редактора газети «Комсомольское знамя». Сім років очолював популярну в ті часи газету "Молодь України». Шість років був власним кореспондентом "Учительской газеты» в Україні, після чого його призначили редактором загальноукраїнської газети "Освіта».
     Ігор Лубченко твердо і послідовно утверджував високі стандарти журналістської професії, не мирився зі спробами тиску можновладців на очолювані ним редакційні колективи, за що був звільнений з посади редактора «Молоді України», а згодом - і газети "Освіта». Незаконність звільнен- ня з останнього місця роботи доводив чотири роки в судах різних інстанцій і домігся повної виплати за вимушений прогул. На пропозицію І.Ф.Лубченка при Спілці журналістів України у 1994р. було створено Комітет із захисту свободи слова (як голова його, Ігор Федорович вперше приїздив у Славуту в 1994 році захищати права трудового колективу редакції газети «Трудівник Полісся». - Ред.). Згодом делегати IX з'їзду СЖУ обрали його головою Спілки. На наступних з'їздах, у 2002 і 2007 роках, він ще двічі переобирався на цю посаду.
     Як написали в некролозі члени правління Національної спілки журналістів України, «раптова, несподівана, передчасна смерть Ігоря Федоровича Лубченка - гірка, непоправна втрата для української журналістики, Національної спілки журналістів України, усього нашого суспільства».
     Незадовго до відходу у Вічність Ігоря Лубченка в Києві відбувся XII з’їзд НСЖУ, на якому в числі делегатів побувала і головний редактор “Трудівника Полісся” Віра Мальчук, де, як і інші колеги, спілкувалася з Ігорем Федоровичем. Ніхто й не думав, що ця наша зустріч з ним буде остан- ньою...
     Колектив редакції газети «Трудівник Полісся», як і всі професійні журналісти України, глибоко сумує в зв’язку з відходом у Вічність Ігоря Федоровича Лубченка. Вдруге приїжджав він у Славуту і особисто спілкувався з журналістами краю в приміщенні редакції газети «Трудівник Полісся» з нагоди її 80-річчя. А ще - завжди допомагав колективу «ТП» своїми мудрими порадами і моральною підтримкою. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в літописі вітчизняної журналістики, в серцях кожного із нас!
     Щирі співчуття з приводу тяжкої втрати - смерті І.Ф.Лубченка - висловили Президент України Віктор Янукович, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Прем'єр-міністр України Микола Азаров, члени уряду, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.
     На знімку - І.Ф.Лубченко в президії з’їзду НСЖУ. Востаннє...
     Фото Віри МАЛЬЧУК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік