Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2012 «ІДУ, ЩОБ ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ…»

Невдовзі, 17 червня п.р., на виборчому окрузі №5 нашого міста пройдуть вибори депутата міської ради. Знаючи, що серед декількох кандидатів тут балотується голова Громадської ради міста Віктор Євстафійович КАЛАШНІКОВ, ми поставили йому декілька прямих запитань:
     Кор. Шановний Вікторе Євстафійовичу, з чим Ви йдете на вибори і що можете зробити виборцям у межах Вашої компетенції?
     В.Калашніков: Перш за все, я провів зустрічі з виборцями, щоб знати, які проблеми їх турбують. І скажу чесно, був вражений тим, скільки різних питань непокоять славутчан. Звернули вони мою увагу й на негаразди, які можливо виправити, здобувши мандат депутата. Практично я вже ними впритул і займаюся, не чекаючи виборів. За сприяння знаного в місті підпри-ємця і голови міської організації Партії регіонів О.П.Миклуша ми завозимо пісок на пляж «Саджалка», а восени, коли спаде вода, почистимо дно і впорядкуємо тут зону відпочинку.
     Щодо встановлення знака, який обмежує рух транспорту на вул. Пушкіна, то мною від імені Громадської ради на ім’я мера зроблено подання. Складніше щось обіцяти, коли йдеться про ремонт доріг. Це, на жаль, не в межах компетенції депутата. Кошти на ці цілі повинні бути закладені в бюджет.
     На черзі - й впорядкування дитячого майданчика, знову ж таки, за сприяння О.П.Миклуша. До реалізації наміченого у моїй передвиборній програмі я й надалі планую залу-чати керівників підприємств та приватних підприємців. Все-таки, статус голови Громадської ради доведеться використати. Тим більше, що входжу я і до складу обласної Громадської ради.
     Кор. А як Ви уявляєте собі роботу депутата?
     В.Калашніков: На жаль, міські депутати, а правильніше буде сказати - більшість з них, забувають про зустрічі з виборцями, які повинні відбуватися хоча б раз у квартал. Запити людей вони зобов’язані виносити на засідання сесій. Не треба все перекладати на виконком чи міського голову. Для цього й обираються депутати. А то я багато разів чув таке: «Депутат обіцяв - мер не робить». Ганьба!
     Кор. А як Ви оцінюєте роботу міської влади?
     В.Калашніков: Якщо сказати одним словом - позитивно. А от деяких чиновників – негативно! Вони не розуміють, що незадовільним виконанням своїх обов’язків в першу чергу дискредитують роботу міської влади. А потім ще й звалюють все на неї. Я так вважаю: прорахунки є в кожного. Наостанок ска- жу, що розумна людина сприймає критику нормально і виправляє свої помилки чи недопрацювання, а неадекватна - ображається. От я, наприклад, переконаний: якщо є критика, то буде й робота.
     З. КРАВЧУК.
     


  коментарі: 65

патріот : головне що не обіцяе золоті гори.а міклош перед парламен.виборами виконае.знае що обіцянки треба виконувати.а то р.бачинський наобіцяв а тепер від людей втікає.  (написано 10.06.2012 в 05:47 з адреси:  178.213.174.61)
калашников : а мне по барабану все партии так как они все засранцы.иду от той от какой можно получить хоть маленькую выгоду для округа.пора понять наконец что все они лапшисты.но есть бедные потому что слишком жадные а есть те с каких можно перед выборами чтото урвать.да и миклош если обещает то сделает.  (написано 10.06.2012 в 19:20 з адреси:  178.213.174.61)
В.В. : Погодившись йти на вибори від Партії регіонів, Ви, пане Калашніков, так чи інакше підтримали їхні конкретні дії по знищенню України! Ви заплямували себе морально. А так - все нормально…  (написано 11.06.2012 в 09:38 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Батьківщина : Калашнікову. Ти б ще від Комунофашської Партії України пішов.Тодіб тебе точно вибрали!  (написано 11.06.2012 в 12:39 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
патриот : нику.ему по барабану все партии.он правильно делает.главное для округа взять а в октябре голосуйте хоть за негров.только еще верит в какието партии .хотьправящие хоть опозиционные.  (написано 11.06.2012 в 19:28 з адреси:  178.213.174.61)
Несторр : Чнуєш калашику ,відповісти прийдеться не тільо за базар ,а і за приналежність.І не тра мене вмовляти (личико открой),Вас сцук тра нищити тихенько і закопувати глибоко.  (написано 11.06.2012 в 20:48 з адреси:  ip30-72.netish.com.ua)
Че : Опа опа , це хто там сажалку під себе стелить.Я знаю лише одного чоловіка який міг би сказати що я тут щось зробив ,і фаміліє його зовсім не калашніков
      
(написано 11.06.2012 в 20:59 з адреси:  ip30-72.netish.com.ua)
патриот : нестору.ну ты и .мало того что бездарь неграмотный так еще и косноязычный.он тебе суке что-в борщ насрал.ты что оскорбляеш людей. .на ферму в колхоз.откуда вышел.мало тебя ющ.отдрючил.олигофрен  (написано 11.06.2012 в 21:03 з адреси:  178.213.174.61)
калашников : как вы мне все надоели.оставте меня в покое.я привык свою работу выполнять так чтобы мне люди не плюнули в лицо.а два года назад там был депутат от бюта.я занимался другими делами как пред.громадской рады и оздоравливал черн.детей и решал проб.чернобыльского движения.реалисту скажу что до выборов я ничего не делаю т.к реалисты опоганят все добрые начинания.а вообще юля правильно сделала.одела таких в маски.  (написано 13.06.2012 в 06:22 з адреси:  178.213.174.61)
калашников : реалисту.я не хожу как некоторые по домам с прозьбой-выбери меня.люди сами поймут кто им нужен.и к слову мандат депутата кроме головной боли и известности ничего не дает.бизнесмену да,выгодно.можно прикрыть незаконную деятельность.я к таким не отношусь.это черта характера если человек бескорыстно желаетзаниматся общ.деятельностью и уважаю своих опонентов за это.желаю им всем победы если это у них от души.а вам реалист-здоровья.не забывайте мудрость.какой меркой вы такой и к вам.будьте добрее к людям.зло вызывает зло и вернется к вам.  (написано 13.06.2012 в 06:36 з адреси:  178.213.174.61)
В.В. : Якщо Вам,пане кандидат-Калашніков, люди вже зараз набридли,то що буде коли вони підуть до Вас,як до депутата зі своїми проблемами? З Ваших відповідей зрозуміло,що окрім проблем чоронобильців Ви більше нічім кокретним не займалися. Можливо Вам і далі слід цим займатися,а не брати на плечі непосильну депутатську ношу?   (написано 13.06.2012 в 11:43 з адреси:  178.213.174.61)
В.В. : А Ви,Комаре,вибачте,з якої планети прилетіли? Як раз я то й не забовязаний відчитуватись перед людьми і перед Вами,бо не пруся в депутати,як цей пан Калашніков. Якби він і далі займався тим,чім займався(як саме займався,то нехай судять люди),до нього не було б жодних запитань. Але якщо людина вирішила отримати депутатське посвідчення,будь-ласка,нехай звикає відчитуватись і не хниче,що його всі дістали. Це тільки початок! Якщо цей пан і справді стане депутатом,(особисто я в цьому сильно сумніваюсь),його ще не так питати будуть. А то ж позвикали всі тільки обіцяти й нічого не виконувати.  (написано 13.06.2012 в 15:40 з адреси:  178.213.174.61)
патриот : щось калашніков всіх почав цікавити.виберіть пуца від свободи або від комуністів бо бют вже є і робіть на здоровье.роботи багато.а посвідчення депутата нічого не дае.цеж не верховна рада.людина хотіла працювати.підіть і подивітся до памятника чорнобильцям.оце і є його робота.єх ви.а чого ви не питаете депутатів які є.і мер вам поганий і рада.х..... танцору .....мішають.а з небайдужого такий пан як з корови кінь.  (написано 13.06.2012 в 20:22 з адреси:  178.213.174.61)
патриот : небайдужому.за таких козлів як ти. ми так і живемо.кудити пхаеш свого носа тобі з биками солому жувати а ти в політику лізеш.щей робить вигляд що щось розуміе в державотворенні.кзел він і е козел-бізнесмен.  (написано 13.06.2012 в 20:38 з адреси:  178.213.174.61)
Че : Подивіться відео і впізнайте там героя статті.
     Шо ,нема ?От і я не знайшов.То й сказав те опа, опа.
     Бо як нема виборів ,то і благодіїв з їхніми двома мішками піску ,теж нема.
     Че
     0 #2 Че 10.05.2012, 13:05
     Як автор даного відео зобовязаний назвати імя людини яка стала ініціатором цієї реставрації.
     Валентин Броніславович Крушевський.В звязку з тим ,що на момент завершальних робіт пан Валентин перебував за межами міста,в кадрі ви його не знайдете.Але саме він розпочав цю справу(як і памятний знак,вказівник і все що повязано з благоустроєм цієї місцини).Більша частина пиломатеріалу теж добута ним.
     Цитата
      сайт 
(написано 13.06.2012 в 21:47 з адреси:  91.124.228.255)
Че : Там техніка потрібна, труби, бетон і сітка для огорожі, сміттєві контейнери.
     А це все вже по вашому є у Калашнікова? Чи він просто хоче попасти в депутати для того що б розподіляти кошти?
     То може справедливо було б надати таку можливість людині - яка і без того роками просувала цю справу і проявила себе як добрий господар та організатор .
      Зібрати громаду і переконати пана Валентина піти в депутати.Так саме впросити та переконати ,бо порядні та чесні люди на сьогодні неохоче повязують себе із владою. 
(написано 14.06.2012 в 13:57 з адреси:  164-174-132-95.pool.ukrtel.net)
В.В. : Пан Калашніков каже,що він провів зустрічі з виборцями, щоб взнати, які проблеми їх турбують і був вражений тим, скільки різних питань непокоять славутчан. Отже до виборів пан Калашніков зовсім не помічав проблем цих людей. Проблеми цілого мікрорайону були для Калашнікова чужими. І лише перед виборами пан Калашніков почав проявляти «батьківську турботу». А це означає тільки одне: пан Калашніков іде в депутати зовсім не для того аби допомагати людям. І свою бурхливу діяльність він розвив лише з однією метою-отримати депутатський мандат! Бо якби люди його знали і цінували, вони б вибрали його без всякого само піару.  (написано 14.06.2012 в 14:28 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашников : идите друзья хоть в мэри.спросите у костирка что имеет депутат.я жалею что выдвинул кандидатуру.вы кроме грязи ничего не видели.кро саржалки в районе много других проблем.почаще ходите на сесии   (написано 14.06.2012 в 17:17 з адреси:  178.213.174.61)
В.В. : Напевно кандидат в депутати Калашніков знову образився.   (написано 15.06.2012 в 14:10 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
калашников : мое мнение.особое.я не ложусь ни под какую либо партию ессли ее законы направлены против народа.мова повина бути едина даржавна украінська.навіщо виборювали незалежність.сьогодні хочуть російську завтра юля забажае ідиш.я пропоную ввести росіі другу державну украінську.в тюмені 80 відсотків украінців.в італіі також не завадило б.там також багато зароптавший.мое ставлення до мовного питання запитайте у координатора дем.славутчина-скоморохи.а партия у мене своя-це чесні депутати яких покищо у верховній раді я не бачу  (написано 15.06.2012 в 14:56 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.У. : Ще з часів кучми зявились (депутати-добродії) що робили,,добро для людей"тільки у провладних партіях. з приходом помаранчевих-побігли до них .а коли яник прийшов-то у ПР побігли,,добро для людей" робити. при владі мабуть безпечніше те ,,добро" заробити? а на рахунок головної болі,про яку згадуєш,-то треба було від опозиції йти. тоді точно мавби її ! цікаво чи говорив людям що йдеш від ПР ,чи замовчував щоб не плювались?  (написано 17.06.2012 в 16:50 з адреси:  216.172.135.89)
С.У. : І якого біса ми сваримось через НИХ? МИ не такі як ВОНИ, ми чесніші, благородніші, ми більш варті тих посад, які займають ВОНИ. ВОНИ працюють? Це МИ працюємо. Кожен день. На роботі. На форумах, сайтах, чатах іноземці завдяки НАМ дізнаються про Україну не як про газового терориста чи розплідника СНІДу й хабарництва, а про душевну та самобутню Україну, про наш народ, культуру, наші здобутки й досягнення. Не йдіть на повідку в бидлоеліти, олігархів та зрадників народу. Вони вас використовують, ми для них - електорат, біомаса. Їх діти вчаться за кордоном, вони самі втечуть туди, а НАМ тут жити. Нам і нашим дітям. Прокидайтеся!
      Вікторе,стань Героєм,зроби гідний вчинок,ось приклад:сайт 
(написано 17.06.2012 в 18:28 з адреси:  216.172.135.89)
калашников : .я зробив вчинок тим що послав все на ...я відмовляюсь від всякоі так званоі громадськоі роботи.програвайте своі копійки в автоматах проводьте дозвілля в араратах травітся самогоном.і вибирайте дупутатами гідних вас.вже мерзли за ющенка на голому асфальті.баба з возу коням легче.газету голос громади закриваю також.вам правда не потрібна.казки читати легче.а вчити мене не потрібно.соплі раніше витри.я прожив життя і бачив в ньому все.зокрема замість фальшивого патриотизму багато людськоі підлоти.і заспокойтеся.у вас є вже депутат який все приведе у вас до ладу.не забудьте через неділю піти в ольвію пограти в автомати які колись заборонилии.бажаю вам щоб ви скоріше збавилися від заздрощів.а за мене не переживайте.  (написано 18.06.2012 в 15:23 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
виборець : Ось вона справжня турбота про виборців від пана Калішнікова! Ось вона справжня ціна його так званої громадянської позиції! Покрутився перед виборами, здійняв куряву і в кущі! Виявляється весь цей спектакль був потрібен йому тільки для того аби здобути мандат. А зараз він на всіх образився, бо не вибрали. Вікторе, краще б ти заяву на вихід з Партії регіонів написав, бо саме через твою причетність до цієї антиукраїнської партії тебе й не вибрали!!!  (написано 19.06.2012 в 07:50 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
Роланд : Оце так кандидат! Вибіг-пернув-і в кущі!  (написано 19.06.2012 в 13:20 з адреси:  178.213.174.61)
калашников : вы нормально мыслите.выбрали козела для прыкрытия своего бизнеса а я за него должен работать на его участке.я буду помогать теперь там где живу.пусть он поработает на вас.а вы сходите в ольвию и поиграйте на его компютерах.может жителям его участка 1раз будет бесплатно.  (написано 20.06.2012 в 09:56 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
с.у : як стало відомо козел це проєкт пр.вони зіграли крапленими картами.а народ дурний повівся.калашнікова просто використали як презирватив і виборців також.на місці його яб в такій партіі не був.  (написано 20.06.2012 в 21:11 з адреси:  109-162-25-48-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : слава Богу что это чудо-юдо на фото не прошло! хорошо что мы не ошиблись в выборе Николая Петровича!  (написано 23.01.2016 в 12:22 з адреси:  20-31-207-82.pool.ukrtel.net)
 : Курчат восени рахують.працювати з такими дурнями я б і мільон не згодився танцюйти і далі клоуни  (написано 23.01.2016 в 13:01 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
Гі.гі : (написано 23.01.2016 в 13:14 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : Дебіли повернулися  (написано 23.01.2016 в 13:15 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
калашников ДЛЯ 20-31-207-82 : Нормальный человек смотрит на ник в коментариях а не на фамилию.Для гы,гы. Заруби себе в своей бестолковке мой ник, а это 5-248-206-38.А ТУТ ПОД МОЕЙ ФАМИЛИЕЙ ЧТО НАПИСАНО ВЫШЕ.ИДИОТ.СОБАКА ЛАЕТ А КАРАВАН ИДЕТ.Спрашивай теперь у депутатов почему так живеш.КЛОУН.  (написано 23.01.2016 в 13:52 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : паси коров дядя. тебе только ворованую гуманитарку на базаре продавать как расказывают. еще опять в депутаты полез клоун. А наш Николай Петрович нас никогда не подводил и сейчас не подводит. Выдвигайся в следующий раз гденибуть в Берездове или Яблуновке хотя и там тебя пинками в Славуту отправят.  (написано 23.01.2016 в 14:18 з адреси:  20-31-207-82.pool.ukrtel.net)
 : да мне и ты и твой николай петрович до лампочки.паси сам с ним коров.видно ты ко мне не равнодушен.может тебя поиметь.
      
(написано 23.01.2016 в 17:15 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : только рот свой поганый почисть.покормим  (написано 23.01.2016 в 17:17 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
. : (написано 23.01.2016 в 17:20 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
. : (написано 23.01.2016 в 17:20 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : будеш к пацанам нормальным преставать сразу опустим дядя. паси гусей лашарка.
      
(написано 23.01.2016 в 17:31 з адреси:  20-31-207-82.pool.ukrtel.net)
 : мы тебя уже вычеслили. гы-гы.
      
(написано 23.01.2016 в 17:31 з адреси:  20-31-207-82.pool.ukrtel.net)
 : и такой тупой и неграмотный рассуждает о власти.  (написано 23.01.2016 в 17:38 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
. : (написано 23.01.2016 в 17:39 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
... : (написано 23.01.2016 в 17:40 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : оцей дядя обворовует людей и заграбастал людскую квартиру под свой офис а еще гараж у детей от управления освиты. нада занятся козлом правоохранительным органам или люди сами его выведут на чистую воду.  (написано 12.06.2016 в 15:09 з адреси:  131-161-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік