Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2012 «ЗАПАЛИЛА МОРЕ СИНИЦЯ»

Під такою назвою з’явилося спростування щодо надзвичайної ситуації, яка нібито вночі з 29 на 30 травня п.р. сталася на Хмельницькій АЕС. «У Нетішині була аварія, стався викид радіації. Офіційно інформація не підтверджена, але всі про це говорять. Дорогу в Нетішині, кажуть, мили…» - приблизно такого змісту повідомлення заполонили Інтернет. Хтось запитував, чи не пов’язано це з Євро-2012: мовляв, запустили «синицю», щоб нашкодити Україні, бо дуже комусь той чемпіонат заважає. А з іншого боку нагніталися емоції, ніби, у зв’язку з Євро-2012, й мовчать на ХАЕС щодо пожежі, яка трапилася там, - аби не відлякати прихильників футболу, що вже з наступного тижня мають з’їхатися в Україну з багатьох держав Європи і не тільки.
     Головний редактор газети «Трудівник Полісся» 31 травня п.р. мала з цього приводу розмову із заступником генерального директора Хмельницької АЕС Віктором Андрійовичем Демедюком, який запевнив, що станція працює в нормальному режимі, ніяких нештатних ситуацій ні 29, ні 30 травня п.р. на АЕС не трапилося. Просто, перед якимись визначними подіями в державі, такими як Євро-2012 або вибори до Верховної Ради, комусь кортить нагнітати обстановку навколо АЕС, тримаючи в напрузі не тільки населення 30-км зони спостереження…
     Наш колега Олександр Шустерук із газети «Перспектива» Хмельницької АЕС в телефонній розмові практично підтвердив цю версію. Сказав, що до редакції «Перспективи» дзвонили навіть люди з Криму, де почули повідомлення про те, що нібито в Нетішині на станції щось горіло й піднімалися за тривогою пожежники...
     «Я сам вчора (тобто, 30 травня) був на станції, готував публікацію для чергового випуску газети і ніяких надзвичайних подій не побачив. Нічого такого, що б насторожило, не чув», - запевнив Олександр. І додав, що нова дезінформація провокативного характеру й справді збудоражила населення - відвідання сайта редакції газети «Перспектива» лише за одну добу зросло більш як на 200 відвідувань!
     Й справді, тривогу могла викликати інформація щодо позапланових навчань. Як йдеться у повідомленні територіального управління МНС в Хмельницькій області, 29 травня з 9 год. 30хв. по 11год. на майданчику Хмельницької атомної станції проводилися позапланові командно-штабні навчання штабу керівництва аварійними роботами. На навчаннях відпрацьовувались оповіщення та збір представників штабу - генерального директора та осіб, що входять до його складу, у внутрішньому кризовому центрі ВП ХАЕС. Навчаннями керував генеральний директор ВП ХАЕС ДП НАЕК «Енергоатом» М.С.Панащенко.
     ВП «Хмельницька АЕС» нині працює в штатному режимі. Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах АЕС не зазнавав змін, знаходиться на рівні, що відповідає нормальній експлуатації енергоблоків й не перевищує природних фонових значень.
     Радіаційний стан промислового майданчика, санітарно-захисної зони та зони спостереження контролюється згідно з "Регламентом радіаційного контролю ХАЕС", узгодженим головним державним санітарним лікарем СЕС м.Нетішин.
     Хочемо нагадати славутчанам, що в рамках пуску другого енергоблока ХАЕС та з метою реалізації "Програми модернізації енергоблоків АЕС України з реакторами ВВЕР-1000" на Хмельницькій АЕС паралельно з існуючою системою радіаційного кон-тролю впроваджена і діє автоматизована систему контролю радіаційної обстановки (АСКРО). АСКРО збирає інформацію у режимі реального часу, довгостроково її зберігає і надає поточну та ретроспективну інформацію про метеорологічні параметри та радіаційний стан у встановлених місцях контролю. Такого об’єму інформації достатньо, щоб зробити висновок про перевищення або неперевищення допустимих рівнів, встановлених у "Нормах радіаційної безпеки України" для персоналу і населення, на проммайданчику, в санітарно-захисній зоні та зоні спостереження. Збір інформації про радіаційний стан та метеопараметри проводиться 1 раз у 2 хвилини. Інформаційний центр ВП ХАЕС забезпечує оновлення інформації офіційного веб-сайта підприємства (www.xaec.org.ua). На сайті ХАЕС дані АСКРО оновлюються один раз на день.
     Дані АСКРО: http://www.xaec.org.ua/store/pages/ukr/nucdata/ latest/page.html
      Також про роботу Хмельницької АЕС можна дізнатися, зателефонувавши за номерами автовідповідача: (03842) 3-40-88 або (03842) 6-37-88.
     Підготувала В. БОГДАНОВА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік