Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 09.06.2012 НЕ КУРИ НАВІТЬ НА ВУЛИЦІ

Парламент розширив перелік місць, у яких заборонено палити.
     За ухвалення Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів» проголосували 366 народних депутатів із 422 зареєстрованих у сесійній залі.
     Цей закон, що його прийняла Верховна Рада за кілька днів до Всесвітнього дня без тютюну, розширив перелік місць, у яких заборонено курити. Зараз, за українсь- ким законодавством, обмежено куріння в громадських місцях. Тож які нові заборони відтепер діятимуть?
      Було передбачено, що в ресторанах, кафе, барах може бути 50% залу відведено для курців, 50% - для некурців. Ці місця мають бути відділені й дим не повинен поширюватись у зону, вільну від куріння. Однак насправді цієї норми не виконували. В більшості закладів зали відділені досить умовно, якимись шторками чи вазонами, а дим поширювався і на місця для некурців.
     Нові норми передбачають, що палити в цих закладах взагалі заборонено! Це можна буде робити на літніх майданчиках.
     Громадянина, якого вперше пі- ймали за курінням на зупинці чи в підземному переході, можуть покарати штрафом до 170 гривень. Про це теж треба знати, адже за куріння тут можуть покарати штрафом у розмірі від 50 до 70 гривень. Таке порушення, скоєне вдруге, загрожує вже штрафом у 340 гривень.
     Закон розширив також і перелік того, що не можна курити. Так, у передбачених в законі місцях заборонено курити також кальян та електронні цигарки. Стосовно першого, то медики вже давно дійшли висновку, що він іще небезпечніший, ніж звичайні цигарки. А щодо інших, то автори закону вважають: вони також є демонстрацією куріння, яке можуть наслідувати діти.
     Закон набирає чинності через шість місяців із дня його опублікування, крім деяких положень, які стають чинними з дня, наступного за днем опублікування. Це норми, що стосуються повної заборони куріння на вуличних територіях навчальних закладів та установ охорони здоров’я.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік