Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2012 “ПЛАНІВ БАГАТО – БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ”

На що Жукову щастить, то це на сільських голів. Добру славу зоставив тут після себе Петро Васильович Мазур, а нині «біля керма» - молодий, старатливий Валентин Самойлюк
     Прикметно, що люди обрали його головою села з-поміж п’ятьох претендентів! Жуківчанин від діда-прадіда, Валентин Петрович донедавна торував педагогічну стезю (і нині не може без школи, за сумісництвом навчає дітлахів біології) й усім своїм здобуткам завдячує незмінному директору Жуківського нвк Василю Івановичу Тончуку (обидва - на фото). Той пер- ший помітив у молодому колезі організаторські здібності та високі людські якості, а педколектив благословив його очолити село.
     - Живучи тут, прагнув змін. З 2005 року я в освіті: вчителював у Славуті, Хвощівці, а після смерті батька повернувся в рідне село, аби доглянути маму, - розповідає сільський голова. – Маю виправдати сподівання людей, які довірили мені цю посаду. Вже дещо вдалося зробити. Спершу всі зусилля кинули, аби вирівняти і прогрейдерувати 600-700м дороги, котра з’єднала Жуків зі шляхом на Марачівку. Відтепер тамтешнім дітям набагато зручніше діставатись на заняття у наш НВК, не говорячи про інших жителів сусіднього села. Також вдячні люди за той місток між Досином і Жуковом. Ладнали його зусиллями всієї громади: жуківчани своїми підводами звозили матеріали, допомогло лісництво. Спромоглися ми на ремонт центральної вулиці ім.Грушевського, а ще село нині освітлене. Встановлені дві нові зупинки. Завдяки сприянню райдержадміністрації прекрасного вигляду після капітального ремонту набула колишня діль- нична лікарня, а нині – амбулаторія. Нові пластикові вікна і двері прикрасили клуб, плануємо перекрити у ньому ще й дах. Ну й постійно займаємось благоустроєм…
     Дізналися ми, як по-особливому в Жукові цьогоріч відзначали День Перемоги. Віддавши шану полеглим у роки війни біля пам’ятника навпроти храму, сільчани зібрались на кладовищі, де освятили могилу невідомого солдата. Раніше на ній стояла тумба з червоною зіркою, а нині тут височіє гранітний хрест. Зведенню пам’ятної споруди посприяв через свій Благодійний фонд «Зміцнення громад» Сергій Буряк, за що жуківська громада йому дуже вдячна.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік