Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2012 ПРО «ПЕРЕДЗВІН»

Роль засобів масової інформації у житті суспільства дуже велика. Так, «Трудівник Полісся» став рупором народної думки, а «Передзвін» - місцем першодруку для юних обдарувань і талантів у нашому місті та районі. Я люблю їх за професійність, глибокий зміст, тематичну багатогранність, патріотизм, духовність і високу моральність, щирість і відвертість. Знаю, що зустрічі з юними дописувачами в редакції газети дали путівку в життя багатьом майбутнім журналістам, митцям. Адже в редакції “Трудівника Полісся” працюють не заради слави чи заслуг, тим більше, не задля бізнесу. А заради наших дітей, нашого майбутнього.
     Впевнена, що молодіжну газету для молоді Славутчини «Передзвін», яка тільки з’явилася в світ, завжди чекають і читають із задоволенням і дорослі, і діти. Це - порадник, наставник, друг, це газета для вашого успіху, перемог, для здобуття нових знань, відпочинку, втіхи. На шпальтах молодіжного видання – інформація про Всесвіт, науку, техніку, природу, музику, поезію, про життя і творчі здобутки із різних шкіл міста та Славутського району. Це просто неоціненна знахідка, скарбничка знань, цікавих та веселих ідей, дотепних жартів, віршів, пісень!..
     Щоразу приваблюють увагу рубрики газети: «Патріот», «Погляд», «Витоки», «Свічадо», «Орієнтир», «Струни душі», «Порадник», «Взірець», «Фан-клуб», «Навколо світу», «Роздуми», «Чомучка» та інші. Змістовними й корисними є публікації «Чи знаєш ти, що відбувається з планетою Земля?», «Чи дружити з дівчиною, яка палить?», «Про першого князя з роду Сангушків», «Цікаве поруч» та багато інших.
     Хотілося б, щоб наш «Передзвін» ставав усе популярнішим серед дітей та молоді, вихователів та вчителів. Адже газета дуже цікава, поліграфічно гарно оформлена і захоплюються нею не тільки читачі Славути та нашого району, але й усі, хто бачать її вперше…
     Бажаю майстрам пера і слова творчого нат-хнення на нові цікаві публікації, сили та енергії для плідної роботи на благо юного покоління!
     Тетяна ЖУР, м.Славута.
     


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік