Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.06.2012 ДЕ ЗЕРНО, А ДЕ – ПОЛОВА?

Йдеться про один із тепер уже колишніх (з квітня п.р.) структурних підрозділів групи компаній «Інсеко» з Рівненщини – ТОВ «Агро-ХХІ». Це товариство створене було ще у 2006 році і вже котрий рік хазяйнує в Славуті на території колишнього РТП, створивши там чудову базу (елеватор та інше) для прийняття і зберігання зернових культур, які вирощуються на орендованих у селян землях, розташованих на територіях майже третини сільрад Славутчини. Договори оренди земельних паїв укладені між «Інсеко» та їх власниками ще у 2006 році, мають різні терміни – від 5 до 10 років. Зернові культури, якими засівалися ці землі, – різні: пшениця, ячмінь, а також така високоврожайна та рентабельна технічна культура як ріпак.
     До честі орендарів слід відзначити, що проблем із розрахунками за оренду земельних паїв із їх власниками не було і немає. Звісно, це позитивний фактор у діяльності «Агро-ХХІ». Але вже не один день і навіть місяць Славутчиною гуляють чутки щодо реорганізації, котра відбувається в «Інсеко». І справді, її підрозділ «Агро-ХХІ» масово скорочує працівників (у межах 250 чоловік), у т.ч. й представників керівної ланки (зокрема, колишнього керівника цього підрозділу С.В.Панчука звільнено з посади ще 2 місяці тому). Також було вивільнено з роботи й чотирьох начальників змін Славутського елеватора, деяких фахівців і спеціалістів, робітників, охоронців – ще з початку поточного року. На жаль, не з усіма звільненими проведені вчасні розрахунки із виплати заробітної плати.
     Ходять також пересуди, мовляв, Славутську базу ТОВ «Агро-ХХІ» має викупити одне з потужних агроформувань, зареєстрованих на Хмельниччині. З’являються й інші версії розвитку подій.
     Тому, як мовиться, аби відокремити зерно від полови та внести ясність у це життєво важливе питання, ми зателефонували директору ТОВ «Агро-ХХІ», офіс якого перебуває у с.Бабин Гощанського району, що на Рівненщині. Поспілкувались з Г.М.Арсоновою, отримали від неї наступну офіційну інформацію:
     «ТОВ "Агро-XXI" є великим сільськогосподарським підприємством, яке включає в себе елеватор у Славуті та цукровий завод у Бабині Гощанського району. Маємо посіви в Рівненському, Гощанському, Корецькому районах. Підприємство відіграє важливу економічну і соціальну роль, оскільки є крупним роботодавцем і платником податків». Однак, як сказала Галина Михайлівна, останнім часом підприємство переживало певні труднощі. Хоча, воно працює і буде працювати. - Найтяжчі часи, період невизначеності, підкреслила керівник, вже пройдені. “З весни поточного року в нас змінилося керівництво, яке наразі налаштоване на продуктивну роботу. Вирішуються всі проблемні питання, що виникли за попереднього власника, виконується поточна робота, здійснюється різного роду планування. Що найважливіше для людей, то це те, що нове керівництво одразу ж взялося за ліквідацію боргів із заробітної плати, які виникли в попередні періоди. Крім того, підприємство повертає на роботу людей, які були раніше звільнені. А це означає, що всі чутки навколо того, що елеватор і цукровий завод мають продавати чи того гірше - різати на металобрухт, є всього лише вигадками».
     Директор ТОВ «Агро-ХХІ» Г.М.Арсонова запевнила, що адміністрація товариства налаштована на ефективну роботу в перспективі. Щодо Славутського елеватора, то, окрім зберігання власної продукції, тут будуть надаватися послуги з доведення до кондиції та зберігання сільськогосподарської продукції для інших підприємств. Безпосереднім керівником на Славутському елеваторі призначено Заремського Валентина Васильови- ча, до якого можна звертатися за довідками та інформацією за телефоном 067-360-63-21.
     Підготував Олександр ДЕЙКАЛЮК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік