Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 03.06.2012 ОФІЦІЙНО

Виконавчим комітетом Славутської міської ради від 18 травня 2012р. прийнято ряд важливих для громади рішень, зокрема:
     - «Про оптимізацію руху транспорту в м.Славута» (рішення №211) – прийняттю даного рішення спонукало прискорення темпів автомобілізації, високий темп інтенсивності дорожнього руху, скупчення автомобільного транспорту в центральній частині міста та необхідність зменшення впливу руху великогабаритного транспорту на якість дорожнього покриття на вулицях міста.
     - «Про затвердження схеми розміщення контейнерних майданчиків в м.Славута» (рішення №213): з метою створення умов для роздільного збору утворених відходів виробництва і споживання у Славуті затверджено схему розміщення контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів на вулицях Кузовкова, Лісна, Сокола, Здоров’я, Соборності. Загалом на території міста планується встановити 16 контейнерів (синього забарвлення) для роздільного збору паперу, 16 контейнерів (зеленого забарвлення) для роздільного збору скла, 16 контейнерів (жовтого кольору) для збору ПЕТ-пляшки та 45 контейнерів (сірого забарвлення) для збору змішаних відходів.
     - «Про благоустрій вул.Соборності» (рішення №214): будівництво елементів благоустрою вул.Соборності (влаштування місць відпочинку з встановленням лавок та елементів освітлення).
     - «Про затвердження плану-схеми паркування транспортних засобів в м.Славута (площа Тараса Шевченка, вул.Козацька, вул.Церковна) (рішення №237) – рішення спрямоване на забезпечення місць паркування транспортних засобів на вказаних вулицях, зокрема, проведення робіт із встановлення дорожніх знаків та нанесення смуг відведених майданчиків для паркування.
     - «Про легалізацію місцевого відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у м.Славута Хмельницької області шляхом письмового повідомлення про заснування» (рішення №249). Юридична адреса новоствореної громадської організації: м.Славута, вул.Я.Мудрого,17.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік