Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 03.06.2012 ПОДІЯ

22 травня в приміщенні Будинку рад м.Славута відбулася урочиста церемонія підписання угоди про співробітництво в галузі інформаційної політики між підприємствами ДП НАЕК «Енергоатом»: ВП «Атомпроектінжиніринг», ВП «Хмельницька АЕС» та Українським ядерним товариством (УкрЯТ), Славутською міською радою Хмельницької області, Асоціацією територіальних громад 30-кілометрової зони ХАЕС.
     Як проінформувала присутніх керівник адміністративно-інформаційного управління ВП «Атомпроектінжиніринг» Марія Дубовенко, підписана угода направлена на посилення співробітництва із громадськістю 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС. Віце-президент, виконавчий секретар Українського ядерного товариства, продовжуючи обговорення підписаної угоди, висловив наступне:
     - У зв’язку з тим, що в даному регіоні розміщений такий стратегічний об’єкт як ХАЕС, робота із громадськістю є вкрай важливою, тому і потребує особливої уваги. Така співпраця буде також направлена на реалізацію ряду заходів, спрямованих як на формування позитивного іміджу енергетичної галузі, так і на розвиток регіону зони спостереження атомної електростанції.
     Про співпрацю із представниками енергетичної галузі в інтересах громади регіону розповів голова Асоціації територіальних громад 30-кілометрової зони ХАЕС, міський голова м.Славута Василь Сидор:
     - Підписанню такої важливої для регіону угоди передувала продуктивна співпраця протягом не одного року. Спільно із ДП НАЕК «Енергоатом» членам Асоціації вдалося на загальнодержавному рівні відстояти ряд законодавчих змін, направлених на покращання соціально-економічних умов проживання громад 30-кілометрової зони Хмельницької ХАЕС, зокрема, вдосконалення механізму компенсації ризику від діяльності атомної електростанції. На разі це підтримка законопроектів «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізму соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження» та «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питань справляння збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження». Спільними зусиллями на ми реалізовуються проекти регіонального значення, метою яких є об’єктивне інформування громади про енергетичну галузь країни, вивчення питань екологічної безпеки регіону та його подальшої розбудови.
     Завідувач відділу роботи з громадськістю ХАЕС Тетяна Лиситчук запевнила, що роботу із надання населенню максимально об’єктивної інформації про роботу ХАЕС буде продовжено й надалі.
     Першим спільним проектом в рамках підписання даної угоди невдовзі стане вихід регіонального тижневика «Вісті громади», засновником якого виступила Славутська міська рада.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік