Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.06.2012 НА ТРАВНЕВІЙ СЕСІЇ МІСЬКРАДИ

24 травня 19 сесією міськради було ухвалено ряд важливих для громади міста рішень.
     Про бюджетні проекти рішень доповів перший заступник міського голови Сергій Микульський. В результаті були прийнятті відповідні зміни до бюджету міста на 2012 рік, затверджено Положення про цільовий фонд охорони навколишнього природного середовища та Положення про цільовий дорожній фонд м.Славута.
     З метою покращання якості та надійності послуг із газопостачання населення міста, а також забезпечення безпеки при використанні природного газу в побуті затверджено Комплексну програму газопостачання у м.Славута на 2013-2015 роки.
     Заступник міського голови Василь Остапчук ознайомив присутніх із проектами програм, що пропонуються для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Проекти-переможці будуть частково профінансовані організаторами конкурсу та, за додаткової підтримки із місцевого бюджету, зможуть бути втілені у життя. Так, проект «Ефективне управління процесами споживання води в м.Славута» передбачає придбання та встановлення апаратури для повіряння лічильників. На сьогодні Славутське УВКГ не має можливості надавати такі послуги, а отже, повіряння лічильників здійснюється в інших містах, що потребує чималих витрат як для споживачів, так і для підприємства.
     Наступним запропоновано проект «Впровадження інноваційної системи відеоспостереження «Безпечна Славута». Новизна цього проекту полягає у розширенні на території міста потужної сучасної системи зовнішнього відеонагляду, що дозволить відповідним службам здійснювати контроль за правопорядком у місті. Запропоновано також підвищити інвестиційну привабливість міста Славути шляхом будівництва інженерних мереж «Славутської інвестиційно-промислової зони». Дана зона розташована у східній частині міста – це колишня територія військової частини і полігон, що охоплює площу близько 250га. Для того, щоб зробити дану територію привабливою для інвесторів, пропонується підвести мережу водопостачання. Актуальним для славутчан є також представлений проект під назвою: «Спадок поколінь – наш парк», що передбачає оновлення Парку культури і відпочинку ім.Ф.Михайлова шляхом його озеленення та покращанням загального благоустрою. Будемо сподіватися на перемогу даних проектів у всеукраїнському конкурсі.
     З метою врегулювання діяльності у сфері розміщення літніх майданчиків, тимчасових споруд тор- говельного, побутового, соціально-культурного призначення сезонного характеру для здійснення підприємницької діяльності у м.Славута прийнято відповідне рішення, представлене головним архітектором міста Віктором Гедзюком.


  коментарі: 1

патриот : пусть лучше стену подопрут и новые ворота поставят.позорники-козаки.  (написано 04.06.2012 в 04:46 з адреси:  94-153-30-29-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік