Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.05.2012 ВИПУСКНИЙ – ВІН ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНИЙ…

Цього омріяного дня у педагогічних та учнівських колективах – а у нашому випадку Славутського професійного ліцею – борються почуття радості і смутку. Випускники стали дорослими і вирушають у самостійну дорогу. Але прийшла пора прощатися із навчальним закла- дом, з яким зріднилися, який дав путівку у незвідане жит-тя. Озброївши набутою в цих стінах робітничою професією, навчивши шити, слюсарити, куховарити…
     Прекрасно виглядали ліцеїсти-випускники: дівчата справжніми принцесами, а юнаки - вишуканими джент- льменами. Сто одинадцять їх – і всі почувались іменинниками. Першим отримати диплом про здобуття професійної освіти запросили Василя Прончука (кращий ліцеїст, взірець для ровесників у всьому!), адже він у ньому - із відзнакою. Дипломи з підвищеною кваліфікацією з-поміж інших вру- чили Денисові Решетняку та Дмитру Романюку.
     …Було все. Злітали ру-шники в материнських руках над головами випускників. На прощальний вальс ті запрошували улюблених вчителів. Ніби мати до своїх дітей, до ліцеїстів та усіх присутніх в актовій залі звернулась керівник закладу На- дія Ніжник. Вона нагадала, що серед 36-ти споріднених професійних закладів Хме-льниччини наш Славутський обіймає 15-ту сходинку, що зовсім непогано, зважаючи на його молодий вік. Надія Володимирівна подякувала колегам-педагогам за самовіддану працю, а батькам ліцеїстів - за допомогу у їхньому вихованні. Найперше ж - соціальним партнерам, котрі сприяють в проходженні виробничої практики та подальшому працевлаштуванні, зокрема, Тетяні Лук’янчук (кафе-бар «Ост- рів»), приватним підприємцям Вікторові Григоруку, Геннадію Говоркову («Артсер- віс») та Руслану Дмитришину («Горизонт»).
     Один із найшановніших соціальних партнерів – керівник Славутського швейного виробництва «Горинь» Валерій Зайонц не поминув випускного свята. Було приємно почути з вуст Валерія Миколайовича про тісну спі- впрацю, що існує між його виробництвом та професійним ліцеєм. Підтвердження цього – 6 випускників найближчим часом отримають у «Горині» свої перші робочі місця. Готується угода (вона вступить у силу в новому навчальному році) на підготовку 20-ти спеціалістів. У ліцей передаються обладнання і тканини, фурнітура і нитки, аби покращити навчання швацькій справі. Як радник народного депутата України минулих скликань Сергія Буряка, В.М.Зайонц презентував ліцеїстам у подарунок музичний центр.
     А випускна феєрія тривала. Свою лепту у неї внес- ли заступники директора ліцею Віталіна Стрижавчук та Ванда Коваль, додавши неповторних фарб у вигляді «Обжинків» - наприкінці навчального року були нагороджені кращі учні ліцею та педагоги, представники інженерно-технічного складу, котрі не просто самовіддано потрудились, а найкраще презентували себе і ліцей на рівні області, беручи участь та здобуваючи перемоги у численних творчих та професійних конкурсах. Один із них - «Кращий учнівський актив» зібрав ціле суцвіття юних славутчан. Діє тут ко- манда ініціативної спілки, підростають спортсмени та літератори. Тож нумо до лі-цею! В добру путь, випускники!
     В. ЗАВАДСЬКА, фото авторки.


  коментарі: 1

птриот : пусть посмотрят сколько лицеистов ночью в арарате бухают и как лицеистки осваивают професию  (написано 02.06.2012 в 07:47 з адреси:  94-153-30-29-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік