Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.05.2012 КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

З метою вдосконалення та активізації культурно-дозвільної діяльності сільських клубних закладів, запровадження інноваційних форм роботи з населенням, управлінням культури, туризму і курортів облдержадміністрації, обласним науково-мето- дичним центром культури і мистецтва проводиться конкурс професійної майстерності «Кращий за професією». В ньому беруть участь директори та художні керівники сільських установ культури Хмельниччини.
     Конкурс проходить в три тури: перший – відбірковий на місцях, другий – відбірковий районний, третій – заключний обласний. У всіх турах включено ряд конкурсів-завдань, а саме «Будьмо знайомі», «Знай наших», «А у нас вечірка», «Домашнє завдання».
     В квітні п.р., відбувся перший відбірковий тур конкурсу, в якому взяли участь всі керівники сільських клубних закладів нашого району. Учасники конкурсу представляли себе в довільній та цікавій формі, як фахівці своєї справи, вказавши мету обраної професії.
     Вони розкривали власні творчі уподобання, світ своїх захоплень, творчий підхід до обраної роботи, використовуючи фото- та відеоматеріали.
     Журі у складі В.В.Хрустінського, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації, О.В.Кравченко, директора районного Будинку культури, С.П.Герзун, М.А.Мокляка, Д.С.Мархайчука, А.О.Моторного - методистів професійно було оцінено виступи конкурсантів та визначено 15 переможців першого відбіркового туру.
     А нещодавно в приміщенні районного Будинку культури пройшов другий відбірковий районний тур, в якому переможцями стали Наталія Пашинська, директор Крупецького сільського будинку культури та Орися Міщук, завідуюча Красноставським сільським клубом. Саме вони будуть представляти свою професійність культпрацівника в третьому обласному турі. Тож бажаємо їм перемоги!
     Михайло МОКЛЯК, методист районного Будинку культури.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік