Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.05.2012 ЩАСЛИВОГО МАЙБУТТЯ ТОБІ, ЮНИЙ ДРУЖЕ!

Містом іде маленький хлопчик. Років йому, може, дев’ять-десять. Хлопчик як хлопчик. Вигляд незалежний. Веснянки розсипані, мов зірочки, кучерики неслухняні. Він на самому початку життєвого шля-ху. Поки що цей хлопчик нічого не встиг зробити для того, щоб людям в Україні жилося краще. Але у нього все попереду. Попереду – ціле життя! Попереду - це там, де синіє горизонт, димлять труби великих і малих підприємств, височіють на будівельних майданчиках крани, будуються магістралі, відкриваю-ться нові закони в нації і техніці…
     Маленький хлопчик поки що не знає, що його чекає в тій далечині. У нього дорога нелегка, дорога дальня. І все може бути в путі, на життєвому шляху – печалі чергуватимуться з радостями, а труднощі з першими перемогами. Перемогами над собою, над своїми страхами, над своєю невпевненістю, над своєю малодушністю, над несправедливістю.
     Але про це маленький перехожий ще поки що нічого не знає. Він просто крокує вперед, у своє майбутнє!
     Крокуй, малюк!
     Вище голову, хлопчику!
     Нехай розум та сила допоможуть тобі долати будь-які труднощі. Нехай гори і птахи заздрять тобі! Нехай життєва мета стане твоїм сонцем!
     Що ти знаєш про красу? Чи замислювався ти коли-небудь про це? Кожна людина по-своєму мріє про прекрасне. А, на мою думку, краса – це слід, який ми залишаємо після себе людям. Слід чобіт у степу, якщо він належить орачу, чи геологу, слід пальців скульптора на глині, слід пензлика на полотні, слід автоматичної ручки на аркуші паперу…
     Прообразом краси служать міст, побудований робітниками, телевізійна антена, піднята до хмари, космічний корабель, запущений на Марс. Врешті - твоя школа, музика, квіти, посаджені й вирощені дбайливими руками… Прекрасне все те, що ми даруємо людям!
     …Міськими вулицям і сільським дорогам, польовими і лісовими стежинками крокують сьогодні дівчатка і хлопчики. Дорога у них да- лека і нелегка.
     Крокуйте в майбутнє, діти! Хочеться, щоб ви виросли справжніми людьми. Були чесними, справедливими, працьовитими. Гарно навчались, допомагали дорослим. Вітаю вас, юні друзі, з Міжнародним днем захисту дітей! Від щирого серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, успіхів і радості у житті, щасливої долі, сонячних літніх канікул!
     Тетяна ЖУР, м.Славута.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік