Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.05.2012 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

В Славутському районному будинку культури 18 травня відзначили Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва - свято тих, чий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активна культурна просвітницька діяльність є неоціненними.
     До початку святкового дійства на глядачів чекала виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва працівників культури району. Свої роботи представили народні умільці із Губелець, Гориці, Жукова, Соснівки, Крупця, Довжок та Іванівки.
     Урочиста програма розпочалася зі щирих привітань та побажань на адресу всіх присутніх від голови райдержадміністрації Олега Несена. У своїй промові Олег Анатолійович відмітив суспільну значимість діяльності культпрацівників, а також чималого загону митців народної творчості, без участі яких в районі не відбувається жодне свято, та побажав їм великого щастя і нових звершень на творчій ниві.
     До вітань також долучилися заступник голови районної ради Петро Притуляк та начальник відділу культури і туризму Віталій Хрустінський.
     За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі керівник народного аматорського колективу танцю «Пролісок» Славутського районного будинку культури Н.М.Бєлєнова отримала Подяку обласної ради. Почесною грамотою обласної ради нагородили керівника народного аматорського хору районного Будинку культури Н.О.Федорчук. Грамоти районної державної адміністрації та районної ради було вручено викладачу з класу духових інструментів Берездівської районної дитячої школи мистецтв О.Є.Невірковцю, директору Старокривинського сільського будинку культури В.М.Семенюку, завідуючій Колом’євським сільським клубом Л.І.Свєцькій та художньому керівнику Малоскнитського сільського будинку культури В.П.Каленюку. Кращі з кращих також одержали цінні подарунки.
     Для учасників урочистостей було організовано чудовий концерт, який став справжнім відпочинком і розрадою, додав їм нового натхнення та бажання нести людям радість, творити й примножувати національну культуру.
     Вікторія ФЕДОРЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік