Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.05.2012 «Я БАЧУ ВАС СЕРЦЕМ!»

Днями до редакції «Трудівника Полісся» завітали голова Шепетівського територіального осередку Українського товариства сліпих Тетяна Миколаївна Логвіненко та секретар цієї первинної організації Майя Василівна Швець. Вони порушили питання щодо участі славутчан у благодійній акції «Я бачу вас серцем!», яка проходить із 11 травня по 14 червня нинішнього року. Проводиться вона спільно з православною церквою з метою привернення уваги до проблем людей, які втратили зір або мають вади його і зовсім непросто почуваються в сьогоденному вирі життя, маючи обмежені можливості.
     - Найстрашніша все ж сліпота не очей, а душі, - наголосила Тетяна Миколаївна, яка сама несе свій нелегкий хрест, маючи неабиякі проблеми із зором. - А тому ми хочемо через вашу газету звернутися до славутчан із проханням оточити увагою людей, які не бачать навколишнього світу в усій красі, а лише сприймають його через добрі імпульси, котрі він їм посилає. Люди, котрі втратили зір, або мають вроджені вади його, чекають цих імпульсів від усіх людей, які не зачерствіли серцем, а чужу біду сприймають як власну. Недарма кажуть: справжня людина та, яка заплаче із співчуття іншій людині. Отож, ці імпульси – це насамперед небайдужість і чуйність, співчуття і любов, із якими легкими стають найважчі недуги.
     Шепетівська територіальна організація УТОС нині об’єднує майже 300 людей із вадами зору, які мешкають на території Шепетівського, Полонського і Славутського районів, міст Шепетівка, Нетішин та Славута. Зокрема, Нетішин, Славута і наш район увійшли до складу цього утворення в 2006 році, коли місцева організація УТОС стала нараховувати менше 100 членів Товариства і потрібно було вибудувати діяльність її згідно зі статутом УТОС.
     Акція «Я бачу вас серцем!», як підкреслили у розмові з головним редактором Вірою Мальчук шановані відвідувачки, має на меті виховати в суспільному середовищі позитивне ставлення і правиль- не уявлення про життєві проблеми людей, які втратили зір, покращити їхні матеріальні можливості для духовного розвитку і збагачення світогляду. Ко- шти, зібрані під час акції, будуть направлені саме на ці цілі. Адже люди цієї категорії мають вкрай обмежені матеріальні ресурси, щоб самостійно зарадити власним потребам. І якщо раніше вони могли займатися бодай якимись промислами, заробляти сяку-таку копійчину, то значно ускладнилося їхнє життя, коли в країні похитнулася виробнича сфера, наступили часи фінансово-економічної кризи. Відтоді залишилося їм сподіватися лише на підтримку держави, від бюджету якої для УТОС перепадають невеликі крихти. Ну і, звичайно, на співчутливу допомогу людей доброї волі!
     Минулого недільного дня, коли відзначалася 6 неділя після Пасхи – неділя про чудесне зцілення сліпонародженого, описане в Євангелії, до Славутського жіночого монастиря Святої праведної Анни прибув владика Діонісій - єпископ Шепетівський і Славутський. У своєму слові до мирян він нагадав, що серед нас живуть громадяни, які втратили зір, але мають надію на те, що їх оточують люди, співчутливі серцем і душею. Прихожани одразу відгукнулися на акцію «Я бачу вас серцем!» і організували тут же в храмі збір коштів для незрячих братів та сестер.
     Закликаємо і Вас, шановний читачу, серцем відгукнутися на цю благочинну акцію й посильним внеском допомогти людям, які чекають Вашого милосердя. Свої благодійні внески Ви можете передати для Шепетівської територіальної первинної організації через храми Шепетівської і Славутської єпархії або переказати на розрахунковий рахунок1111 №26009311512264 Шепетівського відділення Ощадного банку №231 МФО 315784, код1111 35479244.
     Хай буде щирою Ваша милостиня і ніколи не спіткає Вас, Ваших дітей та внуків фізична та духовна сліпота!
     В. Богданова.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік