Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.05.2012 НЕБАЙДУЖЕ ОКО СЛАВУТЧАНИНА

Ветеран праці, колишній зв’язківець Василь Миронюк впродовж останніх років є частим гостем нашої редакції. Навідується чоловік не з порожніми руками: залишає численні, як він їх озаглавлює, заяви на найрізноманітнішу тематику та небуденні ситуації із життя земляків та наших співвітчизників. Не все Василя Кононовича влаштовує в діях місцевої влади, виникли у нього претензії й до управління Пенсійного фонду… Декілька таких уривків із заміток пропонуємо увазі читачів
     
     Цифрове телебачення –благо чи?..
     Вважаю його введення важливою соціальною проблемою для усієї країни. Маючи своє бачення цієї телевізійної імпульсно-кодової системи, хочу сьогодні подискутувати не відносно її перспектив та недоліків, а найперше щодо доцільності введення в такий важкий фінансовий та економічний період з огляду на світову кризу. Адже такі високорозвинуті країни Європи як Англія, Франція та інші не квапляться запроваджувати у себе цифрове телебачення, порахувавши це із економічної точки зору недоцільним. А ми?..
     Так, воно існує вже 80 років, і за цей час було відпрацьовано систему ремонту та обслуговування. Погоджуюсь, для людини така телевізійна картинка натуральніша, адже передає всі фарби та відтінки навколишньої природи. Ще одна перевага - збільшення кількості каналів зв’язку. А от недоліки найперше вбачаються у втраті конт- ролю за телепростором. Задля безпеки держави нам потрібно контролювати і захищати цей простір! За моїми прогнозами, кодове телебачення відпрацює не більше 15-20 років, а перспектива все ж – за кабельним та лазерним ТБ.
     
     Кров людська – не водиця
     Прочитав в «Урядовому кур’єрі» про катастрофічний стан, що склався в нашій державі із запасами донорської крові. Тому хотів би ще раз звернутися до своєї пропозиції щодо її очищення. Моя мати в роки війни працювала у військовому шпиталі, то там медичні працівники в критичні хвилини рятували поранених солдатів, переливаючи їм свою кров…
     Країна невпинно старіє, а нація міняє своє обличчя. Потепління, переселенці, Інтернет видозмінили людські стосунки. За час Незалежності щороку відходить у Вічність 600-700 тисяч наших громадян. Це люди, які будували і захищали Україну, берегли її культуру. СНІД, наркоманія та інші хвороби підривають генетичне коріння нації… Чи врятують її донори?
     
     Ще раз про питну воду
     Не секрет, що проблеми, пов’язані із нею, з кожним роком стають все гострішими та актуальнішими. Боюся, недалекий той час, коли наші люди вдень з вогнем шукатимуть якісну питну воду… В більшості сіл, що перебувають в 30-км зоні спостереження, тобто навколо атомних станцій, її залишилось обмаль, або вона відсутня повністю.
     Чи можемо ми бути впевнені, що наша річка Утка перебуває в екологічно безпечному стані? Навколо неї ведуться забудови, при цьому знищуються природоохоронні зони, зелені насадження. Водонасосна станція розграбована і перестала існувати. На черзі – водокачка, яка подавала воду на залізничний вокзал. Потрібно там зробити ремонтні роботи і зберегти її (на випадок кризи питної води)!
     Новоспечений капітал руйнує та грабує все, що напрацьоване роками. Необхідно зберегти нашу місцевість від руйнування та захоплення недругами природи і людини.
     
     Чию армію годуватимемо?
     Читаючи пресу, я довідався, що наші солдати, захисники Батьківщини, харчуються за 17 гривень 30 копійок на добу. Переконаний, це недостатньо для молодої людини, котра росте і потребує різноманітних продуктів. За таких обставин під час строкової служби організм вояків буде підірваний, для відновлення якого потрібен тривалий час і сприятливі умови. Та що говорити, якщо в Українській армії половина офіцерського складу хвора виразкою шлунка й страждає від високого кров’яного тиску…
     У Європі та Америці армійські службовці є елітою держави і нації. А у нас? Донедавна у військових частинах функціонували господарства, які постачали воякам якісне харчування. Можливо, їх знищено свідомо, аби підірвати боєздатність армії? Голодний і кволий солдат – не захисник, а легка здобич хижака…
     Василь МИРОНЮК, м.Славута.


  коментарі: 2

 :   (написано 16.06.2012 в 19:22 з адреси:  h131-137.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік