Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.05.2012 ДІВОЧЕ ЩАСТЯ

НЕ ВСЕ ТЕ ЗОЛОТО…
     Гіркою була сповідь Лізи М. Енергійна, молода, симпатична. Все було при ній: квартира, престижна робота, друзі. Та захотілось їй чогось незвичайного, захоплюючого. Заморського принца! А тут поманила в далекі краї «гаряча» путівка – радості не було меж…
     Мрія збулася. Ліза ніжилась у морських хвилях під палючим сонцем, раділа життю. Випадково познайомилась із Рашидом, дружба із яким швидко перейшла у близькість. Тим часом строк путівки закінчувався. Рашид запропонував коханій продати на батьківщині квартиру з усім нажитим скарбом і повернутись до нього. Що і було зроблено. Ліза стала обживати на чужині наймане помешкання, а всі її гроші були вкладені в одну із будівельних фірм.
     Життя проходило весело і радісно. Та остан- нім часом Рашид став кудись зникати. Настав момент, коли його не стало зовсім. Лізу через несплату виселили з квартири, а далі… «Цікавий» стан привів її в пологовий будинок. Дитятко народилось мертве (молодій матері його не показали). Нещасна жінка опинилась на вулиці без будь-яких засобів для існування, без знайомих і знання мови… Ліза була змушена звернутись в посольство за допомогою. Повертаючись на батьківщину, прихопила із собою ще й «веселу» хворобу. Ось так...
     
     ПОЄДНАНІ ДОЛІ
     Стрункій, середнього зросту Оксані сповнилось вже 23. Їй ніяк не вдавалось влаштувати особисте життя – можливо, тому, що нічим особливим не вирізнялась серед подруг в своєму селі. Тож вирішила податись до міста і там пошукати щастя. Найняла невеличку квартиру. Й відразу підфартило з роботою: влаштувалась прибиральницею у дитсадок. Додатковим обов’язком було приймати дітей від батьків, а також чекати в кінці дня, коли за ними прийдуть.
     Якогось вечора, коли всіх діток позабирали, за 2-річною Лесею ніхто не прийшов. Оксані нічого не залишалось, як забрати дівчинку до себе додому, а вранці привести у дитсадок. Але така ситуація повторилась і наступного дня, і на третій день! Персонал дитсадка був стривожений і не знав, що робити. Оксана, котра встигла прив’язатись до дівчинки і полюбити її, взялась за пошуки її рідних. Їй пощастило дізнатись, на якій будівельній фірмі працювала Лесина мама. Там почула страшну звістку: повертаючись з роботи, та потрапила в автокатастрофу – розбиту, в непритомному стані жінку доставили до лікарні…
     З ким мала залишитись дівчинка? Господар фірми – моложавий, міцної статури чоловік – зустрів і вислухав Оксану непривітно. Здавалось, у нього не було жодного бажання брати на себе чужі проблеми. Відмову щодо виділення матеріальної допомоги на лікування потерпілої у ДТП працівниці мотивував тим, що нещасний випадок стався не на виробництві.
     Але не на ту він напав: Оксана була вимоглива і принципова. Збираючись на фірму, вона брала із собою Лесю. З часом Едуард став пильніше придивлятись до обох. Відчуваючи у молодій жінці та маленькій сироті якусь притягальну силу, чоловік пом’якшав і подобрішав. Можливо, вирішальний вплив мали два фактори: у лікарні пішла із життя Лесина мама, і в цей же час Едуарда залишила, виїхавши за кордон, дружина. Отже, фінал прогнозований – зі страждань і розпуки народилась нова сім’я. Нехай буде вона щасливою!
     Борис ІВАНЮК, с.Колом’є.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 16.06.2012 в 19:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 9 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік