Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.05.2012 СИЛА МОЛИТВИ

Свого часу життя підготувало серйозне випробування жителеві села Тихоновичі Щорського району Чернігівської області Руслану Ісаченку. В 2003 році із 22-річним юнаком, художнім керівником Тихоновицького будинку культури, сталася страшна пригода, що могла прикувати хлопця до ліжка на все життя. Для виробничих потреб Руслан розбирав будову із шлакоблоків. Раптом стіна завалилася і привалила його. Це призвело до перелому хребта та зміщення кількох хребців. В одну мить здоровий юнак став безпомічним інвалідом. Після отриманої травми хребта Руслан перестав повністю відчувати свої ноги.
     Щасливе життя попереду, про яке мріяв Руслан, як і кожний його одноліток, могло закінчитися постійним перебуванням у нерухомому стані. Почалися дні розпачу, які складалися в тижні і місяці. В Чернігівській обласній лікарні запропонували операцію, а київські хірурги були відвертими: її потрібно було робити в один із перших трьох днів після трагедії й нетвердо обіцяли, що рухатимуться тільки руки.
     Тим часом сільський голова П.Халіман ініціював у Тихоновичах збір коштів на операцію Руслану. Люди давали, хто скільки міг. Родина хлопця була вдячна усім односельцям і голові сільвиконкому А.Ігнатенку. Із розумінням до чужої біди поставився головний лікар центральної районної лікарні В.Тарасюк. А моральна підтримка і матеріальна допомога важили багато.
      Але Господь почув його страждання і доля повністю тоді розпорядилася по-іншому. У сім’ї Ісаченків троє дітей: Руслан – старший, найменша його сестричка – інвалід дитинства. Так сталося, що мама у пошуках лікування доньки, почувши від людей про православну поліклініку «Віола ЛТД» – «Віола Лікування Тіла Душі», звернулася за допомогою до неї. У поліклініці лікують молитвою до Бога за допомогою методів православної медицини. Однак дівчина хвора церебральним паралічем, не витримала навіть першого сеансу лікування. Чому? Руслан про це збагнув, коли мама привезла туди і його. Їхав до православної клініки він із останньою надією, та, потрапивши туди, був здивований методами лікування.
      У приміщенні стояло декілька кушеток, на кожній із яких лежала хвора людина. Біля нього сіли тоді дві жінки, які впродовж семи годин читали молитви – саме стільки часу тривав перший сеанс. Права нога у нього постійно смикалася, а ліву ніби хтось викручував. Але ж Руслан нарешті відчув свої нижні кінцівки!
      – Біль був нещадним, – пригадує хлопець, – і якби я міг ходити, то, напевне, підвівся б і залишив лікарню. Нині ж зрозумів, чому тоді моя сестричка не змогла пройти лікування. Суть його полягала у молитвах. Усього відвідав 12 сеансів тривалістю від 8 до 10 годин. Між першим і другим сеансами була двотижнева перерва, зате потім лікувався чотири дні підряд.
     Півроку Руслан був нерухомим. На ногах - атрофовані м’язи... Але вже після кількох сеансів сталося диво: з’явилася м’язова маса, й юнак легко пішов. Після 12-ти лікувальних сеансів йому призначили другий етап лікування. І знову диво: з кожним днем зменшувався біль, який відчував Руслан на кушетці впродовж лікування. І тепер цей біль вже не лякав і не здавався таким нестерпним, а навпаки - наче вказував, де ще залишились негаразди, і заспокоював своєю присутністю, підтверджуючи наявність процесу лікування на кушетці. Згодом і сестричка, підбадьорена його прикладом, чотири дні витримала на кушетці.
     Через два місяці, будучи попередньо, за визначенням компетентної комісії, інвалідом першої групи, Руслан почував себе повноцінною людиною. Його не турбували болі в хребті, він чудово справлявся з будь-якою домашньою роботою, хотів працювати і вже знайшов собі роботу. Але на заваді стала перша група інвалідності. Лікарі не могли повірити в таке диво і не зняли інвалідність, а тільки погодились перевести з першої групи на другу, і ще через рік - на третю групу, бо так не буває, казали вони. І мали рацію, бо дійсно так не буває у всім відомій, так званій офіційний, медицині. Однак хлопець лікувався православною медициною, і тому ще через рік компетентній комісії довелося зняти й третю групу інвалідності. Дивним є те, що медики навіть не поцікавилися, як хлопець зміг вилікувати невиліковну медичними способами хворобу?
     Після свого одужання Руслан став повністю віруючою людиною і декілька років навіть працював помічником батюшки у сільській церкві рідного села. Він зміг офіційно влаштуватися на роботу й жити звичайним життям.
     – Усі ми, хто причетний до цієї історії, – говорить П.Г.Халіман, – раді бачити, що до Руслана повернулися його жвавість і непосидючість. Він такий же моторний. Лише очі видають у ньому людину, за плечима якої - чималі випробування.
     Минуло дев’ять років. Сьогодні Руслан - у вирі життя, не стомлюючись дякує Богові за зцілення, є здоровим міцним чоловіком, який має свій бізнес, а за потреби може і мішок на плечі підняти. Допомагає батькам в господарстві й живе очікуванням чогось світлого та радісного... Він щасливо одружений, і синочку вже, слава Богу, три рочки. Сестричка також недаремно терпіла біль на кушетці – ще раніше за Руслана заміж вийшла, здорову донечку народила. Радіє за своїх дітей мама. Адже саме її віра у Всевишнього привела їх до православної поліклініки «Віола Лікування Тіла Душі» – «Віола ЛТД».
     І це не дивно, адже усі ми, незалежно від віку, в душі – діти й завжди чекаємо дива. Випадок із Русланом і є підтвердженням того, що дива трапляються в нашому житті. Так, дива трапляються, і таким дивом є православна медицина, яка за Божим благословенням стала справою всього життя Тетяни Григорівни Оноприюк, власниці православної поліклініки «Віола ЛТД» – «Віола Лікування Тіла Душі».
     Тетяна Оноприюк є уродженкою села Улашанівка Славутського району Хмельницької області. В 1995 році повернулася в Україну з міста Норильська і в 1996 році відкрила свою поліклініку з метою реалізації потенціалу православної медицини задля слави Божої та процвітання нашого народу. Методика лікування базується на православних молитвах. Це надає можливість відновити здоров’я людини без операцій, шляхом корекції хребта і всього організму. Можливості православної медицини невичерпні! Для застосування методів православної медицини практично немає протипоказань ні за віком, ні за хворобою, тому що лікується «вся людина» (Ів. 7, 23), як заповідав нам Господь.
     Нині цьому феномену немає аналогів у світі. Мабуть, пояснити цей «механізм» лікування з наукового погляду вчені-медики не можуть. На жаль, такий прогресивний метод ще не стоїть на службі вітчизняної медичної науки. В цей важкий час, коли нам потрібно піднімати Україну на високий рівень, саме ця методика могла би стати у нагоді суспільству в оздоровленні нації. А при цьому особливо дивним є той факт, що тисячі наших співвітчизників збирають величезні кошти і вивозять їх за кордон, аби врятувати життя - своє чи своїх близьких - тоді, коли Господь з великої своєї милості дав людям України божественну православну медицину, яка дійсно рятує людину в усій її цілісності.
     Леонід КОВАЛЕНКО, м.Київ.
       коментарі: 2

Света : Лекари - афирюги , с опитом работы в психушке.
      Метод лечения - обработка мозгов , по методу " раскажем то что вы хотите услышать " , с помощю психотропов .
      Результаты очень долгого лечения - испорченные нервы , брак в котором прожили много лет расспался, деньги на ветер, суд , развод, раздел имущества,много горя.
      
(написано 17.12.2014 в 16:28 з адреси:  host-86-100.emplot.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік