Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.05.2012 ПО-ДРУЖНЬОМУ, ПО-СУСІДСЬКИ…

Ми змінили у цій життєво-судовій історії імена та прізвища її головних героїнь, бо вони – старша і молодша – живуть серед нас, в одному із віддалених мікрорайонів Славути. 63-літня Ліна Петрівна мешкає самотньо (донька проживає окремо), тож прикипіла душею до сусідки, 23-річної Світлани. Та сама ростить дитину, бо сімейне щастя не склалося. Правда, допомагала мама і… Ліна Петрівна: не раз позичала якусь дещицю грошей, підтримувала морально. Молода сусідка теж ставала літній жінці в пригоді, бо та, на свою біду, не вміла власноруч зняти у банкоматі пенсію. Тож виручала Світлана. Хто міг подумати, що все це виллється у злочин?..
     Чим же мотивувала молода крадійка такий негожий вчинок? Звісно, тяжкими матеріальними умовами, бо й на питання, на що витратила зняті гроші, пояснила, що на сімейні та власні потреби. В ході судового засідання клялась і божилась, що поверне потерпілій усю заподіяну матеріальну шкоду. Проте, скільки йшов суд, так і не спромоглась цього зробити… В дебатах Ліна Петрівна була небагатослівною: «Не знаю, що сказати, не хочу, аби Світлану саджали в тюрму. Покладаюсь на думку суду». Голубченко каялась, вибачалась, обіцяла більше так не чинити. В останньому слові попросила суворо не карати і не позбавляти волі. З огляду на неповнолітню дитину, яка перебуває на її утриманні, суддя так і вчинив 25 січня під час оголошення вироку: засудив на 3 роки із однорічним іспитовим терміном.
     Із кримінальної справи №24/ 5245 дізнаємося, що спершу громадянці Л.П.Крищенко у її відкритті за фактом викрадення коштів було відмовлено – слідче колесо завертілося лише після втручання прокуратури. Постанова про відмову за відсутністю події злочину була скасована, Ліна Петрівна визнана потерпілою та цивільним позивачем, а Світлана Голубченко відповідно – підозрюваною у скоєнні злочину, передбаченого аж двома статтями Кримінального кодексу (крадіжка і викрадення). Ось як переповіла слідчому ситуацію донька нашої героїні Катерина Іванівна: «Все відкрилося на початку минулорічного жовтня. В один із днів ми з мамою зібралися в місто, аби зробити деякі покупки. Попутньо вона пообіцяла посприяти коштами у навчанні своєї онуки, а моєї донь- ки (та здобуває вищу освіту). Задля цього взяла свою пенсійну картку «Приватбанку». Оскільки пенсія нею (так було ска- зано) певний час не знімалась, то на картці мало бути 2 тисячі гривень. Натомість на рахунку виявилось лише… 1грн 40коп. Що і як сталося, мама пояснити не могла».
     - Будучи шокованою тим, що на рахунку зовсім немає моїх пенсійних коштів, я звернулась до служби безпеки банку, написавши офіційну заяву, - свідчила пізніше в суді Ліна Петрівна. – Мені були надані роздруківка щодо зняття грошей та фото особи, яка здійснила це. На світлинах я впізнала свою сусідку Світлану Голубченко. На мою думку, коли я перебувала у її квартирі, вона, скориставшись моєю неуважністю, викрала картку і зняла з неї гроші в сумі 1900 гривень.
     Два свідчення (з місячною різницею) Світлани у кабінеті слідчого кардинально різнилися між собою. Спершу, за її версією, все виглядало так: «Наприкінці вересня сусідка попросила, аби я сходила в місто і зняла для неї гроші. Я так і зробила, віддавши їй зняті 2 тисячі гривень. Вона подякувала, і ми розійшлися». А в кінці листопада виявилось, що тоді Ліна Петрівна попросила зняти лише 50 гривень… «Того вечора я їх їй віддала, а пенсійну картку залишила у себе. Наступного ж дня без дозволу сусідки пішла до банкомата, що в мікрорайоні «Сонячному», де за два рази зняла 700грн, а через день там же – ще 1400. Через якийсь час Крищенко попросила, аби я повернула їй пенсійну картку. Віддаючи, я не повідомила, що знімала з неї гроші. Тобто, у своїх діях не зізналась, сказавши лише про 50 гривень».
     Валентина АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік