Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.05.2012 «В СЛАВУТІ СТАЄ СТРАШНО ЖИТИ…»

Пишу до газети, бо в нашому місті оселилися люди, які вважають, що зараз ще 90-ті роки минулого століття, і всім кажуть - живуть за «бандитськими поняттями».
     Я – корінний мешканець Славути, дотримуюся Конституції та законів України, хочу спокійно жити в своєму рідному місті. Але… Якось близько першої години ночі сталася зі мною така історія. Я проводжав свою дівчину додому. В районі Ринкової площі водій таксі, «неукраїнської» національності, обігнавши нас, зупинився, і між нами зав’язалась розмова. Він став вимагати від мене гроші у великій сумі, при цьому настійливо смикаючи мене за одяг. Я попросив забрати від мене руки. У відповідь він сказав моїй дівчині іти додому, коментуючи це тим, що, мовляв, я їду з ними (в авто сидів ще один чоловік). Я відповів, що я нікуди ні з ким не поїду. Ми вирушили йти далі, а вони помалу їхали за нами. Ми почали тікати. Завдяки славутськиv вуличкам, це нам вдалося. Але з того часу я не маю спокою.
     Після цього випадку я не раз ставлю собі та іншим запитання: чому ми, українці, культурна, працьовита нація, маємо когось боятися в своїй країні? Коли ми піднімемо свої голови і будемо разом боротися за свою правду, за свій народ, за кожного свого земляка? Я навіть написав про це поетичні рядки:
     Народе, ми повинні
      робити своє життя,
     Один за одного стояти,
     А земляка братом називати,
     Й тоді нас стане поважати увесь світ,
     І з’являться в нас сила,
      правда та здоровий цвіт.
     А тепер - передісторія того, про що написав вище. Так трапилось, що я ще в 2009 році позичив 800 гривень на тиждень в одного знайомого. Але трохи затримався, не віддав своєчасно борг – і він привіз до мене цих «братків» до моїх батьків та й каже: «Ви знаєте, скільки ваш син винен?» Батьки відповідають: «Винен, то віддамо!» «Нам ваших грошей не потрібно, хай він віддає… А ні, то ми будемо його вчити «по поняттях»», - сказали і поїхали геть.
     Так і сталося. Приїжджали, кидали мене в багажник, вивозили в ліс бити, рвали одяг. Вони мені називали захмарні суми, щоб я віддав підприємцю та плюс заплатив ще їм «бонуси». Іди, мовляв, позичай, кради, але нам принеси! Я тому підприємцю давно вже повернув борг, і ні я до нього чи він до мене нічого не маємо. А ці особи «неукраїнської» національності ще й досі спокою не дають.
     Звертався я в міліцію, але побачив, що міліція їх викликає як «vip-персон». Мені ж кажуть: мало фактів...
     То хочу навести ще один яскравий факт. 15 травня ц.р. десь біля 20год. поблизу магазину «Зоря», що на вул.Богдана Хмельницького, вони лякали пістолетами молоду сім’ю. Так, що аж чоловік тієї родини мусив тікати. І кричали: «Ми тебе виловимо в місті й усе одно застрелим!».
     Я викликав міліцію. Поки вона приїхала, то «братки» повтікали. Ми писали у райвідділ заяви (я і та сім’я), просили покласти край цьому свавіллю. Але уявіть: виходить з машини співробітник міліції, який має звання капітана, телефонує до них (виявляється, знає їхні телефони!) й каже: «Будь ласка, прийдіть до відділку». Міліція поїхала, і ми пішли кожен за своїми справами. Ніхто ні за що досі не відповів! Виходить, що міліція, яка має нас захищати, їх боїться, чим ганьбить честь офі- церського мундира?
     Ось чому в Славуті стає страшно жити!
     Роман ДУДИЧ.
     


  коментарі: 2

патриот : а когда громадська рада выступает за наведение порядка ночью мер и его подопечные называют это нарушением демократии.толи еще будет.  (написано 24.05.2012 в 05:20 з адреси:  178.213.168.145)
Українець : Страшно жити стає не лише в Славуті, а в Україні вцілому. А 90-ті повернулися разом із приходом до влади Януковича та його хунти - Партії регіонів.   (написано 24.05.2012 в 08:06 з адреси:  176.8.15.30)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 7 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік