Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.05.2012 ТО ПРОДАВАТИ ЧИ НЕ ПРОДАВАТИ ЗЕМЛЮ?

Земельна реформа в Україні триває понад 20 років, і її логічним завершенням буде вважатися скасування мораторію та впровадження ринку земель сільськогосподарського призначення. Відповідний законопроект «Про ринок земель» уже пройшов перше читання у парламенті. Головна його мета - запустити багатющі українські чорноземи в економічний оборот. Це дасть змогу створити потужний імпульс для підняття економіки агропромислового комплексу та економіки країни в цілому, а також для розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, тим самим відродивши деградуюче українське село.
     Площа України - 60,4млн гектарів, а площа сільськогосподарських земель - 42млн., тобто 2/3 країни. Отож, саме з розвитку агропромислового комплексу необхідно піднімати економіку країни!
     У період земельної реформи понад 25млн гектарів колективних сільськогосподарських земель було розпайовано і передано у приватну власність для 7млн селян. Щоб запобігти обезземеленню селян, держава ввела мораторій на купівлю-продаж земель товарного сільськогосподарського призначення. Переважна більшість селян здають тепер землю в оренду на невигідних умовах, у зв'язку з відсутністю альтернативних можливостей. В результаті власники, які мають у володінні в середньому 4га родючої землі, проживають за межею бідності. Сьогодні мораторій на продаж землі стримує розвиток агробізнесу і сприяє деградації українського села.
     Відкриття ринку землі, насамперед, реалізує конституційне право громадян вільно розпоряджатися своїм майном.
     Згідно із законопроектом «Про ринок земель», землю зможуть купувати три категорії суб'єктів: фізичні особи - громадяни України; держава і місцеві ради. Ні юридичні особи, ні іноземці не зможуть купувати та володіти землею сільськогосподарського призначення в Україні, але вони й далі зможуть її орендувати. Всі укладені раніше договори оренди залишаться дійсними до кінця їх терміну, незважаючи на введення ринку. Не виключено, що оренда буде обмежена. В останній версії законопроекту - це не більше 100тис.гектарів.
     Встановлено обмеження на володіння землею в одних руках - в останній версії Закону «Про ринок земель» - не більше 100га. Не виключено, що ця цифра може змінитися, але остаточна цифра буде прийнятною лише для ведення малого й середнього бізнесу.
     Також передбачається запровадити жорсткі норми, які практично унеможливлять скупку земель на підставних осіб.
     Законопроектом передбачається високе державне мито на спекуляцію землею, наприклад, у перший рік перепродажу - 100% від нормативно-грошової оцінки землі. У результаті землю купуватимуть тільки ті, хто дійсно збирається на ній працювати, а не спекулювати.
     За соціологічними дослідженнями, близько 10% пайовиків готові продати свою землю - вже у перший рік на ринок вийде близько 4млн гектарів.
     Стартова ціна, за оцінками різних експертів, буде вкрай низькою - близько 300 євро за гектар. Однак консолідація земель у великі масиви, розвиток агропромислової інфраструктури, підвищення якості ґрунтів, інші об'єктивні фактори сприятимуть стрімкому зростанню ціни на землю сільськогосподарського призначення. Тому власникам паїв ні в якому разі не слід квапитися продавати наділи. У крайньому випадку слід зачекати встановлення вигідної ціни.
     П. ЧУБОК, в.о.начальника
     управління, заступник голови
     комісії з проведення реорганізації.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік