Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 23.05.2012 ГОТУЄМОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ

Перепис населення є однією з найбільших за своїми масштабами і найскладніших статистичних робіт. Перепис населення проводиться відповідно до Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення». Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008р. №581-р «Про проведення у 2012р. Всеукраїнського перепису населення» одним із першочергових завдань його є упорядкування адресного господарства, уточнення меж міських поселень, сільських населених пунктів, з’ясування в них назв вулиць, провулків, нумерації будинків, квартир.
     Нещодавно під керівництвом заступника голови РДА Надії Михайлівни Холод відбулося засідання районної комісії сприяння Всеукраїнському перепису населення. В.о. начальника управління статистики в Славутському районі Г.С.Веремійчук інформувала присутніх про хід виконання першочергових робіт до Всеукраїнського перепису населення в ра-йоні. Зокрема, вона зазначила, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.11. 2011р. №1205 «Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення» у грудні 2011р. в Славутському районі було проведено складання списків сільських населених пунктів району - загалом охоплено 36 сільських рад та 79 населених пунктів та враховано населення в кількості З1595 осіб. А також було здійснено складання списків в 3 садівничих товариствах району, враховано 755 дачних та садових будинків, а також 23 осіб, що постійно там проживають.
     Галина Сергіївна підкреслила, що певною мірою на якість складання списків сільських населених пунктів та уточнення кількості населення впливає проблема впорядкування адресного господарства. Тому зараз проводиться плідна робота з сільськими радами щодо приведення його до належного стану на територіях сільських рад, виконання вимог діючих стандартів щодо адресних табличок тощо.
     Загалом у рамках робіт із підготовки до Всеукраїнського перепису населення 2012 року в Славутському районі планується низка заходів, зокрема: уточнення переліку та меж сільських населених пунктів; упорядкування засобами візуальної адресної інформації вулиць та будинків; перевірка якості та достовірності картографічного матеріалу на місцях, внесення відповідних змін; аналіз повноти та правильності обліку сільського населення тощо.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік