Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.05.2012 ОКРУГИ «НАРІЗАЛИ» – НА ВИБОРИ ШИКУЙСЬ!

У Хмельницькій області їх традиційно сім. Жителі обласного центру голосуватимуть на двох із них. «Усі округи, окрім одного, що у місті Хмельницькому, відрізняються від тих, що були раніше. Однак варто зазначити, що хоч законодавчо жодного зауваження до формування округів немає – це не означає, що їх немає взагалі», – сказав 15 травня на прес-конференції голова Хмельницького обласного осередку всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Юрій Ануфрієв. Зауваження стосуються, в основному, області. По-перше, за словами Юрія Анатолійовича, окремі новоутворені округи є значно більшими за протяжності та площею, ніж у 2002 році, коли їх формували востаннє. А по-друге – дотримання кількості виборців без урахування адміністративних особливостей області загалом чи окремо взятого району, які входять в округи, призводить до нетипової виборчої географії. Як зазначив пан Ануфрієв, запропоновані новації не є виправданими, адже за попереднім розподілом кількість виборців теж відповідала нормам. Погодився з ним і політолог, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та країнознавства ХНУ, Микола Олійник. «Округи сформовано дуже професійно, – зазначив політолог. – Очевидно, партія влади вже давно придивилася до того, які політичні настрої та симпатії існують серед виборців, і саме зважаючи на це, й «нарізалися» округи». За його словами, округи створювалися або для тих, хто має чимало коштів і може дозволити собі «кататися» по усьому окрузі, або ж для тих, хто має пресловутий адмінресурс. Ще одна «дірка», яка зяятиме на виборах, на думку Миколи Петровича, це підвіз бюлетенів із виборчих дільниць. «Дороги в нас погані, освітлення на шляхах немає, може мішок розв’язатися чи бюлетені – випасти. Та мало що на тих клятих дорогах може статися!», – з іронією зазначив він і додав, що треба бути готовими до того, що на наших округах будуть висуванці із великого бізнесу, а значить, працюватимуть не на стратегічний розвиток, а на розвиток власного бізнесу. Однак це ще не причина ігнорувати вибори, адже «поганих політиків обирають хороші виборці, які або не приходять на вибори, або голосують, як нині модно казати, серцем, душею, але – спаси Боже, головою!». За словами учасників прес-конференції, у фальсифікаторів буде комплексний підхід до досягнення «потрібного» результату, адже межі округів, на їхню думку, були продумані задовго до того, як їх мали «нарізати». Однак, що б хто не говорив, а виборча лихоманка почалася, і з кожним днем вона набиратиме більших обертів.
     
     Нагадаємо, що вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня. Виборча кампанія почнеться 30 липня. Реєстрація кандидатів у депутати має завершитися 20 серпня.
     


Розміщено:
Ігор  
+380972586091   slavuta3000@ukr.net


  коментарі: 2

Андрій : Маніпуляція з нарізанням округів дуже нагадує відому байку Крилова про "талановитих" музикантів Осла, Козла, Мавпу і клишоногого Ведмедя, які "затеяли сыграть в квартет". Що з того вийшло - відомо. Тільки в нашому випадку маємо справу з материми вовками і їх законами, себто - поняттями.
      
(написано 23.05.2012 в 20:02 з адреси:  172-165-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 16.06.2012 в 17:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік