Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.05.2012 АЕС - ПІД ПРИЦІЛОМ РАКЕТ

На Хмельниччині й досі зберігаються тисячі тонн боєприпасів, які загрожують життю людей. Вибухи на складах в Артемівську, Новобогданівці, Лозовій уже наче забули. Як, власне, і те, що сталося рік тому за кілька кілометрів від Хмельницького, де в селі Грузевиця, на території державного підприємства «Укробо- ронсервіс» загорілись боєприпаси.
     Ніби забули й про 6 травня 2005 року, коли у селі Цвітоха Славутського району "гахнуло" так, що перелякались не лише славутчани, а й усі українці. Адже неподалік сховищ із боєприпасами - Хмельницька атомна електростанція. Відтоді чимало говорять про утилізацію небезпечної піротехніки. То, може, уже нас- тав час для спокою?
     
     КРАПЛЯ В РІЧЦІ
     Нещодавно в Грузевицю з’їхалися військові з багатьох країн. На щастя, прибули подивитись не на "фаєр-шоу", а щоб оголосити про початок реалізації другого етапу проекту трастового фонду НАТО "Партнерство заради миру" з утилізації боєприпасів.
     Здається, крига скресла. Втім навіть тих 20-25 мільйонів євро, які іноземці погодилися вкласти в наш спокійний сон, утилізувавши різні боєприпаси, замало. За 3,5 року обіцяють знешкодити 76 тисяч тонн "вибухівки". Щоправда... "Ще є державна програма, завдяки якій у цьому році ми утилізуємо додатково 55-60 тисяч тонн боєприпасів", - каже заступник міністра оборони Дмитро Пляцук. Загалом в Україні треба "поховати" понад 400 тисяч тонн!
     Утилізовувати бомби, снаряди та патрони будуть у Грузевиці. Поруч зі складами авіаційних бомб! А їх, між іншим, там близько 30 тисяч тонн. Але військові переконують, що хмельничанам не слід хвилюватися, оскільки небезпечні предмети надійно зберігають. Заспокоюють й у держпідприємстві "Укроборонсервіс", яке займається утилізацією. "Ми ж не підриваємо боєприпаси, - каже начальник комерційного управління №4 ДП "Укроборонсервіс" Володимир Филимонов. - Лише вилучаємо з них вибухові речовини та переробляємо. Звісно, небезпека вибуху завжди існує. Але все звели до мінімуму - найнебезпечніші роботи проводяться дистанційно у спеціально броньованих приміщеннях".
     "Підприємство в Грузевицях відповідає усім міжнародним нормам, - стверджує менеджер програм Агентства НАТО з технічного обслуговування і постачання Бюлент Тюдеш. – Тут усе зроблено так, щоб забезпечити не тільки охорону довкілля, а й захистити людей від потенційної небезпеки".
     
     "ПОРОХОВА ДІЖКА"
     Утилізацією застарілої зброї займатимуться не лише в Хмельницькому районі, а й у Кам'янці-Подільському (на підприємстві "Укроборонлізинг"), на Сумщині та Донеччині. Але така кількість підприємств усе одно найближчим часом не зможе забрати всю небезпеку від наших осель. Для прикладу, із 76 тисяч тонн, за утилізацію яких заплатять міжнародні організації, лише половина непридатних для використання боєприпасів буде утилізована зі складів на Хмельниччині. Решта - з інших, що є ще в Україні.
     "Насамперед, мабуть, утилізуватимемо боєприпаси з Цвітохи, - каже Дмитро Пляцук. - Бо там найбільш небезпечний склад, оскільки він у 30-кіло-метровій зоні навколо АЕС". До речі, у разі надзвичайної ситуації з арсеналу Цвітохи, за словами фахівців, ракети можуть порозлітатись на велику відстань. Адже там зберігається понад 50 тисяч тонн ракет для реактивних систем залпового вогню "Смерч" та "Ураган". Тому цей об'єкт є потенційно небезпечним і загрожує не лише Хмельницькій АЕС, яка на відстані 27 кілометрів від арсеналу, а й навколишнім населеним пунктам, у тому числі Шепетівці”.
     За словами голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи, з Цвітохи всі боєприпаси планують вивезти та утилізувати до... 2017 року. Тому наразі спокійно жити нам не доведеться. Хіба що не думати, що поруч - порохова діжка.
     Ну, а допоки триває утилізація, військові не приховують того, що буде з колишніми снарядами. На них держава планує заробити гроші. "Усі продукти утилізації будуть реалізовані, — каже заступник міністра оборони. — Порох, зокрема, використають у гірничо-мета- лургійній промисловості".
     Володимир ГОРДИНСЬКИЙ,
      газета «Поділля».
     


  коментарі: 2

гость : до 2017г.вывизут.может.дурость.а 2017 ждем когда рванет или терористы взорвут  (написано 23.05.2012 в 21:05 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 16.06.2012 в 18:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік