Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 18.05.2012 КОЛИ ВДЯЧНІСТЮ СЕРЦЕ ОЗИВАЄТЬСЯ…

Славутчина разом із усім українським народом, відзначила визначну дату і велике свято - 67-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
     В більшості сіл району пройшли хвилюючі урочистості - святкові концерти, мітинги-реквієми з покладанням квітів до пам’ятників жертвам фашизму за участю ветеранів війни, місцевих жителів, школярів, представників влади, політичних організацій.
     За дорученням голови райде-ржадміністрації О.А.Несена, заступник голови РДА Н.М.Холод, керівники та працівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації відвідали сільські ради, взяли участь у святкових заходах, зустрічалися з ветеранами, вивчили їх соціально-побутові умови та інші болючі проблеми.
     На сьогодні у районі проживають 1997 учасників війни, 129 учасників бойових дій, 94 інвалідів війни та 243 члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Виходячи з реальних економічних можливостей, держава прагне здійснювати якомога більше соціальних допомог для наших ветеранів. Зокрема, відповідно до чинного законодавства, за станом на 1 травня п.р. ветеранам війни надано пільг із оплати житлово-комунальних послуг на суму 572,4тис.грн, послуг зв’язку – 22,3тис. Двоє ветеранів війни забезпечено санаторно-курортними путівками.
      Напередодні Дня Перемоги ветерани війни Славутчини отримали одноразову допомогу на загальну суму 569,9тис.грн. Не залишилися поза увагою інваліди і ветерани війни, які знаходяться у Старокривинському будинку-інтернаті для одиноких престарілих та інвалідів.
     Так, 8 травня представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, управління праці і соціального захисту населення РДА, Славутського районного територіального центру соціального обслуговування, привітавши підопічних інтернату з наступаючим святом, вручили їм продуктові набори та квіти, придбані за спонсорські кошти.
     Славутська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку сільським головам, виконавчим комітетам сільських рад, під- приємцям району за надану благодійну допомогу.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 16.06.2012 в 18:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік