Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.05.2012 ДІТИ У НІЧНИХ КЛУБАХ. ХТО - ЗА?! МИ - ПРОТИ!

Якщо доросла людина має право на визначені нормами законодавства певні способи нічного відпочинку, то для підлітків такі розваги створюють справжню загрозу. Звичайні дискотеки перетворюються на небезпечні зони, де під впливом алкоголю, наркотиків трапляються нещасні випадки та злочини.
     Молодь у нас не завжди знає, де знаходяться міська бібліотека, творчі клуби, гуртки та студії, а от де нічний танцклуб «Партизан» чи салони гральних автоматів - точно підкаже. Але я зовсім не про те, що нічні клуби варто закрити від гріха подалі. Я - про дозвілля наших дітей та його безпечність. Конкуренція нічних розважальних закладів породжує такі ідеї, які шокують і в той же час приваблюють молодь.
     Всі знають, давно минули часи відкритих літніх майданчиків із солодким сиропом в автоматі та гучною музикою до півночі. Від- пускаючи дитину потанцювати до нічного клубу, ви навряд чи усвідомлюєте усі ймовірні ризики такого сумнівного «відпочинку». Не забувайте про те, що у розважальному закладі неповнолітніх, як мінімум, радо пригостять алкоголем (бо ж ніхто не дізнається, що вашому сину чи доньці зовсім не 21, а 16!). Завдяки прогресуючій акселерації сучасні підлітки виглядають зовсім не по-дитячому, тим паче, зовні усіма правдами й неправдами намагаються додати собі віку.
     Ситуація змінилася б у кращий бік, якби владі вдалося знайти порозуміння з підприємцями. Та поки що, на жаль, до цього далеко. З-поміж власників клубів, кафе та магазинів немало таких, які відверто „чхають" на усілякі перевірки, обмеження та заборони, і вже наступного дня продовжують працювати в тому ж, як тепер мод- но казати, форматі та дусі, торгуючи алкоголем у будь-який час доби, без ліцензій та дозволів.
     Хочу повернутися ще раз до нічного данс-клубу «Партизан», який став вже одіозним. Тільки завдяки небайдужості активістів Громадської ради, низці скарг, надіс- ланих мною в «область» і до Генеральної прокуратури, вдалося домогтися від власника цього нічного закладу припинити продаж алкогольних напоїв та приглушити децибели своєї апаратури.
     Особливо жахливим є стан справ у кафе „Арарат", де в три години ночі молоді люди у напівсвідомому стані „догулюють" після закриття клубів, розташованих у центрі міста. Про- довжують тримати лідерство за кількістю скарг від населення і магазини, які працюють цілодобово. Всім зрозуміло, який саме товар користується попитом у нічних покупців і як ці покупці мають звичку себе поводити після „взяття на груди" просто під вікнами будинків, де розташовані продуктові магазини. Небайдужі громадяни повідомляють мені, що серед числа отих покупців є певна частка неповнолітніх, тобто, наших з вами дітей.
     Звичайно, коли вони стануть дорослими, ніхто не стане на заваді їх власного вибору організації відпочинку. А поки що МИ, влада і актив громади, можемо й повинні піклуватися про їхнє здоров'я та життя, забезпечуючи виконання Законів України у нашому місті.
     Повинні-то повинні, але ж тут ось яке непорозуміння виходить: громадські активісти повсякчас тримають у полі зору нічні проблеми міста, а от щодо корпусу депутатів міськради, левову частку якого складає фракція БЮТ, то там слова часто виявляються далекими від реальної справи. Невже ви, славутчани, не помічали, що обраний на вашому окрузі міський депутат не бачить своїх виборців, себто вас, протягом усієї каденції аж до чергової виборчої кампанії?
     Представники великих підприємств не обтяжують себе робо-чими зустрічами з електоратом. У них і господарських клопотів вистачає. А ще про себе не забувають. Депутати-підприємці теж є далекими від того, аби перейматися проблемами простих людей, адже ж для них важливіші оборудки, земельні наділи, виграші тендерів та всіляке лобіювання власного бізнесу. Працівники бюджетних установ, тобто вчителі, лікарі та інші, також не часто є спра- вними і принциповими виконавцями депутатських обов'язків та настанов виборців, оскільки максимально залежать від так званого адміністративного ресурсу: будеш не так голосувати, принципову позицію займати - позбудешся роботи (причина завжди знайдеться).
     Як ініціатор та постійний учасник нічних рейдів у нашому місті, хочу наголосити на тому, що за весь час функціонування у Славуті Громадської ради жоден депутат міськради, окрім Романа Бачинського, не мав дотичності до вирішення проблем із будь-яким ніч- ним торговельним чи розважальним закладом, проведенням заходів, які запобігали б перебуванню там підлітків. Навіть більше того скажу: жодного міського депутата на перевірку проблемної точки не допросишся і не дочекаєшся, а серед них же є і юристи, і педагоги, і лікарі, тобто всі ті, хто відповідно до професійного фаху мають всіляко перейматися тим, про що я, власне, веду мову. А тому вкрай дивно спостерігати, як декотрі обранці славутчан, стоячи на трибуні, вихваляють себе як активних борців із забороненим гральним бізнесом та завзятих боронителів славутської юні від нічних лих і спокус, безсоромно перебираючи на себе здобутки активістів Громадської ради.
     Ось і виходить, що ніхто, окрім громадських діячів, не спроможний на реальні рішучі дії, адекватну принциповість та незаанга- жованість, бо ж у громадського активу відсутні партійні і чиновницькі пута підлеглості, а ще - зв'язки з фінансово-бізнесовими колами, натомість притаманні більшості чинних обранців у міській раді.
     То ж, поки що, діти славутчан проводять своє дозвілля здебільшого в нічних клубах. Хто ЗА?! Депутати?.. Та їм завжди не до того! А ось ми, громадські активісти, - рішуче ПРОТИ! І не на словах, а на ділі, хоча й не маємо депутатських повноважень.
     В. КАЛАШНІКОВ, голова Громадської ради міста.
     


  коментарі: 7

патриот : класная статейка.правильно пишет.а (видалено) надо вместо поездок в италию занятся этой проблемой или он косит бабло на верховную раду  (написано 21.05.2012 в 06:59 з адреси:  178.213.168.145)
Николай : Статейка – ширпотреб и бредятина. Лучше бы автор написал что сделала эта громадська рада для молодежи нашего города: сколько спортивных клубов организовала, кружков по-интересам, скольким аматорам-спортсменам помогла? Ведь запретами ничего не добьешься.  (написано 21.05.2012 в 07:50 з адреси:  176.8.15.30)
патриот : ты николай говори лучше что ты хозяин ночного заведения.а кто хочет заниматся спортом то кружков уйма.знакомятся порядочные люди не в твоем гадюшнике.там только для секса на одну ночь.побольше бы таких активистов.я вообще удивляюсь этой раде.оно им надо.а ты напиши лучше чем бредятина.что будет делать молодежь когда не будет пап и мам.придется въебывать за копейки в крематории.ночью не погуляеш когда пойдут дети.  (написано 22.05.2012 в 14:38 з адреси:  178.213.168.145)
Николай : Контролировать-много ума не надо. Вы попробуйте хотя бы что то сделать своими руками, а потом пиз-те. в Славуте и так ночных клубов нет, а вы еще и те, что есть закрыть хотите? Так вы организуйте свой ночной клуб-мы к вам пойдем-активисты гребаные.   (написано 22.05.2012 в 15:30 з адреси:  176.8.15.30)
патриот : ну ты .видно с бодуна.вопрос не о закрытии клуба.хоть живи там.вопрос о недопустимости нахождения там несовершенолетних.вспомни когда умер юноша там от передозировки.а сколько малолетних девочек в арарате.скажи это мамам и папам и посмотриш реакцию взрослых.  (написано 23.05.2012 в 05:52 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 16.06.2012 в 18:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 6 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік