Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 18.05.2012 НА АВТОСТАНЦІЇ - СВОЇ ЗАКОНИ?

Доброго дня, шановні журналісти «ТП»! Я пенсіонер, дитина війни, 28 квітня цього року о 7год. рейсовим автобусом Славута-Плоска поїхав до Славути, в аптеку. Заплативши 11 гривень за проїзд та о 9 годині ранку придбавши необхідні пігулки, я вирішив, щоб не пектися на сонці, поїхати додому уже автобусом Піддубці-Славута до с.Клепачі, а там пішки дістатися до свого села. О 9год 30хв я підійшов до каси і подав посвідчення касиру, щоб вона видала мені пільговий квиток. Нагадаю, то була субота – робочий день. Касирка відповіла, що в су-боту пільгових квитків не видають.
     - Хто ж розпорядився у суботу не давати пільгових квитків? – обурився я і сказав, що піду скаржитися в районну державну адміністрацію. На що касирка, сміючись, відповіла (видно, була у доброму гуморі): «Ідіть, пишіть, куди хочете. Щасливої дороги!»
     А мені уже, шановна, 70 років, маю 9 онуків і 8 правнуків! За що ж Ви так мене принизили? Хоча, я на Вас зла не тримаю. Знаю одне – мені пільги ніхто не відміняв ні в суботу, ні в неділю. Я ж маю 36 років колгоспного стажу, і у Всевишнього - всі дні однакові. То хто Вам таке розпорядження дав, я думаю, Ви роз’ясните після цього мого звернення в редакцію.
     У газеті «ТП» за 6 лютого 2012 року за підписом К.Миколайчук, в.о.начальника управління праці та соціального захисту населення РДА, «Про пільгові перевезення в межах району» написано чорним по білому таке: «Право безкоштовного проїзду на приміському транспорті мають також пенсіонери за віком та інваліди всіх груп при пред’явленні пенсійного посвідчення». В цій же публікації вказано далі: «Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законом». Хотів би прочитати роз’яснення в газеті й щодо того, чи повинні пільговики платити за перевезення в один бік, бо ми платимо із села у Славуту?
     І взагалі, чия це витівка - не надавати пільгового перевезення у суботу і неділю? Бо виходить так, що із РДА написали - пільговики мають право на безкоштовний проїзд, а на автостанції - свої закони. Тут що хочуть, те і роблять, одним махом можуть позбавити наданої державної пільги. А закон же писаний для всіх - як для Президента, так і для простого люду, тобто, нас із вами!
     З повагою до усіх – Василь ФЕЩУК, с.Плоска.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 16.06.2012 в 17:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік