Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.05.2012 ХРАМ У ТВОЄМУ СЕРЦІ

Щодень важчим і важчим стає наше буденне життя, а постійні проблеми не дають змоги поміркувати про минуле, теперішнє і майбутнє. Чому ж молоді люди, яким сьогодні так важко ствердити себе, не поспішають до церкви? Переважна більшість прихожан, яких можна зустріти у храмі Господньому, це люди похилого віку. Та й мої останні візити до церкви були ще в дитинстві разом із бабусею. Вона завжди чепурилася в найкращий одяг, брала мене за ручку, і ми йшли у сусіднє село. Наша подорож простягалась довгою стежкою, вздовж якої з обох сторін стіною росли золоті колоски. Ми йшли, а нас зігрівало тепле ранкове сонечко і, незважаючи на сонливість, я надокучала бабусі все новими й новими запитаннями, на які вона завжди знала відповіді. Лише тепер я всерйоз замислилася, чому ж, все-таки, люди похилого віку відвідують церкву частіше? Чи молодь просто не має приводу до спілкування з Всевишнім? Чи просто часу їй бракує? А, може, чогось важливішого? Адже щоб відвідати церкву, необхідна певна причина. На жаль!
     Моя недавня подорож до храму була теж не випадковою - я так хотіла допомоги! Стоячи перед ворітьми, мені було важко наважитись і увійти. Повз мене пройшли дві бабусі, які щось обговорювали. Вони перехрестились тричі й зникли за дверима храму. Несміливими кроками, із важкістю в серці я попрямувала за ними.
     Яскраві розписи на стінах і над головою вразили мене чудовими зображеннями, що на мить мені здалось - ці всі образи були ніби живі. Їх доповнювало тепле та яскраве світло свічок. Ось що я зустріла, увійшовши всередину! Мій погляд був прикутий до ікон, які випромінювали доброту та світло. На душі чомусь стало так легко й тепло. Захотілося жити і не просто жити, а робити це по-справжньому…
     Навпроти мене стояли два підсвічники, з яких капав віск пекучих сліз свічок. З одного боку люди молились і ставили свічки за здоров’я, а з іншого – за упокій. Моя ж була поставлена за моїх батьків, яким всім серцем я бажаю здоров’я. Я стояла і думала, як багато вони для мене роблять і як сильно люблять мене.
     Раптом мій погляд зупинився… Біля підсвічника стояла молода жінка і тримала в руці свічку. На її голові була пов’язана чорна хустка, а в очах - такий важкий біль та відчай, що з них одна за одною капали сльози. Вона плакала, а на обличчі, як здалося мені, жоден нерв не смів поворухнутись. Неподалік від неї стояла маленька дівчинка років шести, яка підійшла ближче, взяла жінку за руку. Поглянувши донизу, на дитину, вона втерла сльозу, яка поспішала впасти. Жінка поставила свічку і взяла дитя на руки. Поглянула на малечу ніжним поглядом матері, але стомленим поглядом жінки, яка чогось боялась. Важкі сльози самі котилися з її очей. Дівчинка повільно витирала їх зі скорботного обличчя і обіймала жінку за шию своїми маленькими рученятами. Вона ніби все розуміла!
     Я спостерігала за ними і не помітила, як сльози стали спадати додолу з моїх очей. Не знаю, чому, але мої думки вже не турбували мене.
     Певно, незнання майбутнього і страх перед невідомим все частіше приводять людей (і не тільки похилого віку) до церкви. Саме тут вони прагнуть замолити свої гріхи перед зустріччю з Богом.
     На жаль, потрібно прожити все життя, щоб лише в кінці зрозуміти справжню його цінність. А також те, що жодні мотивації, типу браку часу, ніколи не виправдають нас, що ми живемо безбожно, ні перед Всевишнім, ні перед самим собою.
     Ірина КАЛЮЖНА, м.Славута.
     


  коментарі: 5

Віруючий : Люди не йдуть до церкви,бо віруючи в Бога,не вірять церконикам. Доки священники будуть жирувати і нехтувати Божими заповідями самі,люди,в своїй більшості,до церков не ходитимуть. Адже священник повинен бути прикладом в усьому.   (написано 18.05.2012 в 08:10 з адреси:  176.8.15.30)
патриот : поп (видалено) депутат и дерибанит земельку.ужас.партия бют.она иноверка и попы у нее такие  (написано 21.05.2012 в 07:05 з адреси:  178.213.168.145)
патриот : калюжна.посмотри как поп на походах козаков бухой.за какие деньги покупают иномарки а потом поплач.дура.жить по заповедям божим надо и плакать не придется.у некоторых чиновников даже стены розписаны однако это им не мешает воровать.фарисеи чертовы  (написано 23.05.2012 в 21:14 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 16.06.2012 в 18:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік