Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.05.2012 СЛОВО ДО МАТЕРІ

Звертаюся до Тебе, Мамо, в День матері зі словами синівської вдячності за подароване Тобою мені життя, за журливі пісні над простою селянською колискою, за недоспані ночі і виплакані очі за своїми дітьми.
     Знаю, як важко було Тобі з трьома синами в голодні післявоєнні 50-ті роки. Як непросто починалася Твоя вчительська біографія на рівненському Поліссі, де в той час ще тривала громадянська радянсько-бандерівська війна. Як мене, ще зовсім маленького, Ти брала з собою на сесію в далекий Луцький педінститут, а я заважав Тобі готуватися до іспитів. Пам’ятаю Тебе веселою і життєрадісною в щасливі хвилини, сумною і згорьованою в дні, коли відійшли у Вічність Твої батько, згодом - матір, ще пізніше - сестра і брат. І сьогодні Ти зі своєї великої хліборобської родини залишилася одна…
     Людська пам’ять навіть через десятки років має здатність не лише забувати, а й пам’ятати. Рано овдовівши, Ти не стала влаштовувати особисте життя, а присвятила його трьом синам, давши їм вищу освіту, а тепер дбаєш ще й за внуків та правнуків.
     І не віриться, що за Твоїми плечима вже промайнуло більше восьми десятків років. Бо добру половину з них Ти віддала нелегкій педагогічній праці, працюючи вчителькою російської мови і літератури. І сьогодні в Ганнополі та навколишніх селах мало знайдеться людей старшого віку, яких Ти не навчала і не виховувала. Про любов Твоїх учнів ще й зараз свідчать численні телефонні дзвінки у дні свят чи день народження, запрошення на зустрічі випускників, вітальні листівки з різних місць України на Твою адресу.
     Часто згадую, коли Ти стоїш біля вікна або на порозі будинку, що на околиці Ганнопільського парку, виглядаючи або проводжаючи нас. І ми завжди поверталися до нього – й коли були студентами, й коли служили в армії, й коли вже стали зовсім дорослими. Бо саме тут віднаходили якусь точку самоопори, спокою в цей шалений час, відчували Твою материнську руку на своєму чолі. І, йдучи звідси в свої, інші світи, сповнювалися внутрішньою енергією та впевненістю у власних силах.
     Ми завдавали Тобі немало клопоту – життєві дороги такі круті, й боляче на них падати! То ж прости нас за прикрощі і невдачі, прости і будь завжди щаслива, наша Мамо і Вчителько! Хай дорога Твого життя буде довгою і світлою! Хай Господь вселяє у Твоє серце спокій і Божу благодать!
     Юрій КАТИШЕВ.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 16.06.2012 в 18:13 з адреси:  h131-134.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік