Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.05.2012 «Я ЗНАЙШЛАСЬ І ПОВЕРНУЛАСЯ!»

Беручи не перший рік участь у судових засіданнях в якості народного засідателя, дійшла висновку, що за такого представництва найчастіше цивільні справи розглядаються за фактами визнання особи недієздатною або безвісти зниклою. Щодо другої категорії, то дружина, батько або хтось із рідні звертаються в суд тоді, коли чоловік, син чи брат покинув домівку і тривалий час (роки й роки) про його місце перебування немає жодних відомостей. Тим неординарнішими видалися обставини останньої за часом справи, в центрі якої постала жінка, котра подала заяву про скасування судового рішення щодо визнання її особи безвісно відсутньою.
     То що ж трапилось із нині 48-літньою Іриною Анатоліївною Тарасюк (прізвище змінене. – Авт.) у далекому 1993 році? Вона народилася в Ізяславі, а зареєстрована у Славуті, куди перевели її батька-військового. Заміж вийш-ла в Хмельницькому, народивши чоловікові Володимиру Юрійовичу сина і доньку. В якийсь момент сімейне життя стало тріщати по швах – жінка звинувачує в цьому батька своїх дітей, називаючи його наркоманом. Але чи так це, хто сьогодні скаже?.. В судовому засіданні Ірина Анатоліївна пояснила, що тоді, у 1993р., після сварки з чоловіком залишила родину і виїхала на заробітки до Росії. Про місце свого перебування там нікому, включаючи дітей і батьків, не повідомляла, за її словами, протягом трьох років. Тому нічого й не знала про те, що у 1994-му за заявою чоловіка і рішенням Хмельницького міського суду вона була визнана безвісти відсутньою.
     - Протягом довгого часу ні з ким в Україні я не спілкувалась, - пояснювала заявниця наприкінці березня ц.р. у Славутському суді. – Вперше повернулася сюди минулоріч: відновила українське громадянство, отримала паспорта. В даний час бажаю відновити свої права, а також отри- мати свідоцтво про розірвання шлюбу, аби могла узаконити відносини з моїм обранцем у Росії. Тому прошу мою заяву про скасування рішення Хмельницького суду 18-літньої давності задові-льнити.
     Власне, заслухавши такі пояснення і проаналізувавши письмові докази, наявні в справі, суддя Вікторія Зеленська так і вчинила. Адже ст.45 Цивільного кодексу України прямо вказує: якщо фізична особа, котра була визнана безвісно відсутньою, з’явилась в суд за місцем її перебуванням (а Ірина Анатоліївна формально так і залишається мешканкою Славути), то таке рішення суд скасовує. Тож заявниця, поновлена у своїх пра- вах, після його оголошення на свою користь покинула залу з гордо піднятою головою.
     Але питання – здебільшого із моральної площини – залишились. Як мати могла втекти не просто від чоловіка, а від власних дітей і роками жити десь у чужій стороні, нічого не знаючи про їхню долю? Це не вкладається в голові. На моє запитання Ірина Анатоліївна пояснила, що донька в даний час проживає з нею у Росії, а син мешкає в Славуті. То діти простили свою матір? А як вона почувається з ними?.. Колишній чоловік, хоч і був викликаний в якості свідка, на суд із Хмельницького не приїхав.
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 16.06.2012 в 18:09 з адреси:  h131-171.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік