Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2012 ХТО ВИТРЕ СЛЬОЗИ?

І. «…Свято зі сльозами на очах» - саме ці рядки пісні спадають на пам’ять, як тільки згадую День Перемоги. В моїй уяві спливають дитинство, школа. Це було понад 40 років тому, але дуже чітко закарбувалося в пам’яті. Привезли в село документальний фільм про війну і Перемогу. В кінці фільму прибуває поїзд із фронтовиками. Жінки та діти радісно зустрічають бійців із війни. Кві-ти политі сльозами… Адже більшість не знайшла того, кого зустрічали.
     Мене вразив не лише фільм, але й те, як наші люди його дивилися… Вчителі здригалися від кожного вибуху. Ми ж, діти, сиділи спокійно. Це свідчило про те, що ми такого жаху не звідали. А вчителі знали, тому що у війну вони були дітьми. Сльози котилися по їхніх щоках. Ми ж бачили тільки те, що показували у фільмі. А вони у цей час бачили значно більше… Я тоді не все розуміла, але своїм маленьким серцем відчувала їхній біль. У кожного цей біль - свій. І власний життєвий шлях, позначений, скалічений війною.
     ІІ. Колись моя покійна бабуся Пріська розповідала, як у війну при німцях покинула трьох маленьких дітей у хаті, а сама змушена була йти в поле працювати. Старшій Олі наказала замкнутися і нікого в хату не впускати, меншим (моїй мамі було тоді 2 рочки, тьоті – 3) – слухатися Олю. В цей час прийшли німці з облавою: шукали партизанів. Коли стали стукати в двері, діти полякалися. Старшенька заховала дітей під піч і сама туди залізла. Німці роздратувалися тим, що не відкривають, і наказали спалити хату. Навіть бензином облили. Але сусідка, покійна баба Ганка, побачила, прибігла й стала просити не палити, бо в хаті діти. «Хай відчинять!» - скомандували німці. І тоді баба Ганка стала кликати та просити Олю, щоб та відкрила двері. Дитина почула, що тьотя кличе, й відчинила. Німці з поліцаями все перевернули, нікого не знайшли і пішли геть. Дякуючи цій добрій, відважній жінці, моя мама та її сестр


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 9 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 2 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік