Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2012 ДОПОМОЖИ БРАТАМ НАШИМ МЕНШИМ

Справжній приклад любові та доброти продемонстрували минулого тижня учні 3-А класу СЗОШ №9, за ініціативою яких був проведений благодійний ярмарок «Допоможи братам нашим меншим». Долучилися до цієї благородної справи учні всієї школи, які з радістю купували солодощі, домашню випічку та іграшки для того, щоб згодом на отримані кошти закупити корм для собачого притулку, що знаходиться на території комбінату комунальних послуг. Уже вкотре такий благодійний захід був організований у рамках навчального проекту «Країна Мурляндія», керівником та ініціатором якого є вчитель-методист Інна Трочук.
     Даний проект, що успішно діє протягом чотирьох років, неодноразово ставав лауреатом різних Всеукраїнських благодійних конкурсів, серед яких - «Добро починається з тебе» та «Моральний вчинок», що відбулися нещодавно. Як розповіла Інна Борисівна, мета проекту полягає в тому, щоб сформувати у школярів гуманне ставлення до тварин, прищепити їм почуття доброти та турботи, адже не може бути добрим той, хто жорстоко поводиться з тваринами. Більше того, це необхідно для створення сприятливих умов для проведення в Україні Євро-2012.
     Із неабияким задоволенням школярі беруть участь у заняттях «Мур-клубу», що проходять у рамках проекту. На них діти мають можливість дізнатися усе цікаве про домашніх улюбленців, навчаються виготовляти різноманітні поробки, беруть участь у пізнавальних іграх та конкурсах. Усе це приносить приємні результати: такі заняття допомагають підвищити результативність навчання, розвивають мислення, творчі здібності, навчають малечу правилам безпечної поведінки із тваринами, а головне - виховують у школярів чуйність, співчуття та милосердя.
     Хотілося б, щоб подібну практику перейняли й колективи інших навчальних закладів. Запалені ж іскорки доброти та любові обов’язково принесуть плідні результати.
     О. ЛИСА, прес-секретар міськвиконкому.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік