Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2012 ДО ВІДОМА!

Неодноразово Славутською міською радою направлялися звернення на Кабінет Міністрів України, Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном, Хмельницьку облдержадміні- страцію, Хмельницьке регіональне відділення Фонду державного майна щодо зруйнованого комплексу колиш-нього заводу залізобетонних конструкцій, що знаходиться на вулиці Зарічній.
     На даний час лише невелика частина території колишнього потужного підприємства та декілька приміщень використовуються державним ВАТ «Славутський завод ЗБВ». Інша частина території перебуває у вкрай занедбаному стані. Від виробничих цехів та будівель залишились лише руїни. Огорожа навколо заводу не має цілісності, охорона відсутня, що сприяє вільному доступу сторонніх осіб. Тривалий час ні керівництвом заводу, ні Фондом державного майна не проводиться жодних робіт із ремонту, благоустрою, очистки та впорядкування будівель і території. На сьогоднішній день на адресу членів виконавчого комітету, представників депутатського корпусу надходять постійні скарги жителів міста, будинки яких розташовані неподалік від заводу.
     Відповідно до ст.13 Конституції України - власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. На підставі вищенаведеного Славутською міською радою були направлені звернення до вказаних органів щодо сприяння у забезпеченні керівництвом ВАТ «Завод ЗБВ» та Фонду держмайна України належного утримання земельної ділянки на вул.Зарічній,2 та здійснення відповідної охорони. Крім цього, з метою раціонального та економічно ефективного використання май-на і землі, пропонувалося сприяти розміщенню на даній територій інших інвестиційно привабливих об'єктів, які спроможні забезпечити стабільний високопродуктивний процес виробни- цтва, створити нові робочі місця, тобто, позитивно вплинути на фінансово-економічний розвиток міста.
     У відповідь нещодавно на адресу Славутської міської ради надійшов лист із Міністерства економічного розвитку і торгівлі України наступного змісту:
     «Відповідно до резолюції Кабінету Міністрів України від 21.03. 2012 року № 10464/1/1-12 Мінекономрозвитку разом з іншими органами виконавчої влади опрацювало лист Славутської міської ради Хме- льницької області від 2.03.2012 року № 457/04-24 щодо ситуації навколо ВАТ "Славутський завод залізобетонних виробів" і повідомляє наступне.
     За інформацією Фонду державного майна, Славутський завод залізобетонних виробів у 1996 році припинив діяльність через відсутність держзамовлення на продукцію. У 1999 році було прийнято рішення про приватизацію підприємства. На момент приватизації кредиторська заборго ваність становила понад 2,3млн грн, в т.ч. борги по платежах до державного бюджету склали близько 0,8млн гривень. Як наслідок, ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 11.02.2002 року за заявою Славутської об'єднаної державної податкової інспекції було відкрито провадження у справі про банкрутство ВАТ "Славутський завод залізобетонних виробів", а з 22.08.2002 року розпочато процедуру ліквідації, в процесі якої було здійснено відчуження майна в рахунок погашення заборгованості перед позивачем. Реалізація більшості активів підприємства призвела до порушення технологічної цілісності виробництва, що не дозволило відновити діяльність підприємства навіть після укладання мирової угоди в 2004 році.
     Спроби регіонального відділення ФДМУ в Хмельницькій області з пошуку реального інвестора через специфіку підприємства, відсутність попиту на його вироби не мали успіху.
     Для відновлення ефективної виробничої діяльності підприємства необхідні значні обсяги інвестицій, однак їх залучення може бути здійснено лише через процедуру завершення приватизації у відповідності з чинним законодавством.
     На сьогодні державний пакет акцій ВАТ "Славутський завод залізобетонних виробів" в розмірі11111 95,85% вже тривалий час (з лютого 2010 року) знаходиться на Українській міжбанківській валютній біржі, однак, із зазначених вище причин, бажаючих його придбати немає.
     Прийняття Закону України "Про Державну програму приватизації на 2012-2014 роки" дає можливість завершити приватизацію у відведені Програмою терміни. За повідомленням Хмельницької облдержадміністрації, регіональним відділенням ФДМУ будуть вжиті вичерпні заходи з пошуку реальних власників контрольного пакета акцій ВАТ "Славутський завод залізобетонних виробів" уже до кінця цього року з метою залучення інвестицій для відновлення виробництва.
     Що стосується розкрадання май-на підприємства, то, за повідомленням ФДМУ, дирекція підприємства в установленому законом порядку неодноразово зверталася до правоохоронних органів. Просимо сприя- ти керівництву підприємства у вирішенні питання збереження майна”.
     Директор Департаменту
     промислової політики
     В. Майстренко”.
     


  коментарі: 2

виборець : Найактуальніше гасло кампанії-2012! Прочитай сам та пошли друзям та родичам!
     
     28 жовтня проголосуй за будь яку партію окрім Партії регіонів та Комуністичну партію України! Зупини партію мародерів та партію українофобів!
      
(написано 14.05.2012 в 11:11 з адреси:  176.8.15.30)
виборець : так они все воры.только меняются местами.юлька самая честная.а у ющенка ци руки не крали.у юли одна квартира.она даже беднее нашего мера.недаром он ее наградил.  (написано 23.05.2012 в 06:00 з адреси:  178.213.168.145)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік