Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2012 ПАМ’ЯТАЄМО ПОЛЕГЛИХ, ШАНУЄМО ЖИВИХ

Війна…Вимов це слово і побачиш, як у наших вкритих сивиною бабусь і дідусів зразу зникне усмішка з обличчя, на чоло ляжуть глибокі зморшки, а в очах з’явиться невимовний сум.
     Війна…У цьому слові – біль і розпач матерів, стогін поранених, плач сиріт. Це - чорна сторінка в історії людства, події, від яких мимоволі здригнешся і тихенько помолишся, щоб такого більше ніколи не сталося.
     Напад фашистських загарбників не обійшов стороною і наше місто. Жителі Славути не підкорилися ворогові! Відважно і мужньо боролися вони проти загарбників, зазнали величезних втрат, натерпілись стільки лиха, що вистачило б його на цілу державу. Чуло воно на лише плач славутчан, а й страждання військовополонених, що перебували в концтаборі «Грослазарет Славута – цвай. Табір 301», який розташовувався на околиці міста. 150 тисяч безневинно закатованих душ на довгі десятиліття загубилися у вирі страшної війни... Щоб увічнити пам’ять про них, у нашому місті впорядковано Міжнародний меморіальний комплекс «Поле Пам’яті».
     Саме до нього і вирушив мій клас на екскурсію напередодні свята Перемоги. Ми йшли з квітами в руках і весело гомоніли. Наблизившись до Меморіалу, всі одразу замовкли. Я прислухалася. Мені здалося, що я чую стогін закатованих, прокльони вмираючих людей. Перед очима постали страшні картини. Темні, похмурі галереї, розділені на крихітні кімнатки, а в них… Ні, це вже не люди – чорні, худі, знесилені постаті, тіні… І раптом – гучний голос, що луною прокотився по всьому підземеллю: «Ні, ми не станемо на коліна! Будьте прокляті, фашистські нелюди!».
     У моїй уяві ожили ті, кого більше немає з нами, хто вмер у нелюдських муках, але не скорився катам. Я мовчки поклала квіти до підніжжя Меморіалу і подумки подякувала їм, нашим вічним солдатам, за своє безтурботне дитинство. Зупинилась на хвилинку, й мене стривожила думка про те, чи змогла б і я отак вперто та сміливо, до самозречення, стати наперекір ворогу? Як же мої однолітки в те лихоліття сприйняли війну?..
     Нагадуванням про це є пам’ятники дітям-героям. Дітям, які, не шкодуючи свого життя, боролися за волю і щастя своєї Вітчизни. Вони пліч-о-пліч зі старшими йшли в бій, широко відчиняючи двері в майбутнє. Вони не були зодягнуті в модний одяг. Частіше напівголодні й обідрані, жили з упевненістю, що настануть прекрасні часи.
     Марина СЛОМІНСЬКА,
      учениця 7-А класу, СЗОШ №9.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік