Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2012 РОВЕСНИК РЕВОЛЮЦІЇ, ІНВАЛІД ВІЙНИ

95-річний Іван Нечипорович Вадець – найстарший ветеран, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні в Полянській сільській раді. Завітавши у гості, ми застали колишнього воїна в його обійсті. Акуратно поголений, він на чисто підметеному подвір’ї сидячи рубав дрова. А ще займається плетінням із лози, різьбою по дереву. В хаті – як у молодої господині: скрізь прибрано, все на своїх місцях.
     Що особливо вразило, ми ніби потрапили в картинну галерею, адже стіни оселі ветерана прикрашають картини (із художніх полотен - найбільше натюрмортів) – і все це власні роботи господаря. До всього іншого, Іван Нечипорович непогано куховарить: варить борщі, робить різні салати, полюбляє деруни. Готувати доводиться самому…
     Він народився у квітні 1917-го в родині селянина-бідняка. Своє голодне босоноге дитинство пам’ятає так, ніби все відбувалось вчора. Розруха, колективізація, страшні 1932-1933 роки… Полянську школу закінчив із відзнакою, ще тоді виявив великий хист до малювання. Відслуживши армію, прийшов на Полянську паперову фабрику. А тут – війна…
     І.Н.Вадець й досьогодні пам’ятає но-мер частини, у складі якої воював: 60 армія, 336 девізія, 1129 полк. А ще навік у пам’яті закарбувався день 26 березня 1944р., коли під час наступу на ворожі укріплення в районі Тернополя кулеметною чергою був намертво скошений командир відділення, сержант Кравцов - земляк, славутський хлопець із Понори… «Тоді командування я взяв на себе, - Іван Нечипорович рубає рукою повітря. – Та недов-го довелося командувати: під інтенсивним кулементно-мінометним вогнем контужений, з відірваною ногою, я залишився на полі бою, де, стікаючи кров’ю, пролежав на снігу більше 18 годин…»
     Далі на бійця чекали медсанбат і шпиталь. Додому повернувся безногим інвалідом І групи. Має ордени Великої Віт- чизняної війни і “За мужність”, медаль Жукова та інші. Невдовзі померла дружина. З тих пір, аби не обтяжувати дітей та онуків, Іван Нечипорович мешкає самотньо, раду всьому дає сам. Щоправда, інколи навідується онук, заходить внучка. Але чомусь так вираховують день відвідин, коли дідусеві приносять пенсію…
     - Розраду знаходжу в праці та повсякденному русі, - зізнається ветеран. – Якась робота завжди знаходиться, а за нею забуваю про всілякі негаразди та болячки. В цьому, мабуть, і криється секрет мого довголіття. У майбутнє дивлюсь із цікавістю – що чекає попереду на моїх односельчан та Україну? Хтозна, може, ще 100-літній ювілей всі разом справимо.
     К. ШАТКОВСЬКИЙ, сільський голова,
      Б. ІВАНЮК, голова ветеранської організації.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік