Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.05.2012 “ВИДНО ПАНА ПО ХАЛЯВАХ"

На карті України Славута, як і сама Хмельницька область, існує давно. Але коли проїжджаєш трасою з Нетішина, де є вказівник «Славута», то мало віриться, що наш населений пункт є справді містом. Стоїть собі стовпчик із маленькою вивіскою – і все. В інших містах на в’їзді встановлюють якісь символи чи стели. А в нас – як у селі!.. Щоправда, про унітази і умивальники бігборд поставили… З боку Шепетівки стоїть ще Хрест. Спасибі людям, котрі його встановили! Хоча, і тут ніяких грандіозних в’їздів до міста не оформлено.
     Не гордимося ми Славутою – з усього видно! А до чого це призводить, напишу далі. Буває, людина, яка везе цукрові буряки, опиняється аж біля колишнього ДОКу й запитує, як їй виїхати на Ізяслав чи Теофіполь. Одного разу й мене запитали про це. І я собі уявив, скільки часу ця людина потратила, шукаючи в’їзду-виїзду з нашої Славути! Також часто-густо трапляються такі випадки біля базару, коли іногородні не знають, як виїхати на Ізяслав. А наше ж місто вважається історичним! Так сказав Василь Ядуха днями у своєму виступі по телебаченню.
     Тут знову в мене виникло запитання: скільки зроблено в Славуті рекламних щитів із тією чи іншою метою, а головного ніде не побачиш. Певно, заради грошей все робиться – тільки не для добробуту людей. Невже не можна виготовити стенд із картою-схемою нашого рідного міста? Знаю, як багато громадян приїжджають в гості у літній час, прагнуть побувати і відпочити у нас на, як їх називають, Голубих озерах. Та не кожний знає, де вони знаходяться. Тим більше, гості з інших регіонів. То яке в них складається враження? Як один поляк сказав мені, це не місто, а великий хутір із назвою Славута. Мені було дуже прикро чути таке. Але що я міг відповісти?!
     Шановні гості! Бажаю вам не блукати в нашому «хуторі». Приїжджайте до центральної пошти, а там побачите і гарні тротуари, і великі рекламні щити… Навіщо вам ті в’їзди та озера, про які й ми самі не дбаємо?!
     Олексій КОВАЛЬЧУК, м.Славута.


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 07:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік