Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 04.05.2012  А «ФОКСТРОТ» НЕ ГАРАНТУЄ!!!

17 лютого п.р. у магазині «Фокстрот», що в нашому місті Славута (площа Шевченка,4), я придбав мобільний телефон марки «FLY» за 599 гривень. Приблизно через тиждень телефон перестав вмикатися.
     Я звернувся до магазину «Фокстрот», щоб мені, згідно з гарантійним талоном, відремонтували безкоштовно телефон, оскільки дана поломка сталася не з моєї вини.
     Мені сказали, щоб я написав заяву про безоплатне усунення недоліків у товарі (копія додається). Я написав дану заяву та здав телефон у ремонт. Замість нього мені досі не надано нового телефону і не відшкодовано коштів за придбаний неякісний товар. Уже більше місяця мені не повертають мій мобільний телефон та категорично відмовляються компенсовувати кошти за його придбання. Оце такий сервіс!
     Днями, 19 квітня п.р., зайшовши до магазину «Фокстрот», щоб взнати, коли я зможу отримати свій відремонтований телефон, по- чув, що поки що він не відремонтований і щоб я зайшов через тиждень, оскіль- ки телефон уже буде на місці. Але попередили - мені його віддадуть поломаним, отож я буду змушений сам його ремонтувати. Оце так гарантія!
     Я розумію, що звернувся до «Фокстроту» більш як через два тижні і поміняти товар згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» не можу. Але ж гарантійний термін не закінчився! Прошу допомогти мені вирішити дану ситуацію: щоб мені повернули відремонтований телефон чи аналогічної марки - но-вий. А як не хочуть визнати, що продали неякісний товар і обміняти його, хай повернуть кошти. Бо такого ставлення до себе, як людини і споживача, я не потерплю й буду звертатися вище.
     Анатолій БОРГУЛЕВИЧ, м.Славута.
     


  коментарі: 2

ирина Ткачук : У меня таже ситуацыя.В октябре месяце 2011 года купила в г.Славута в магазине Фокстрот мобильный телефон марки Samsung GT-5660 за 1800.Через месяц у телефона начались глюки(то он выключался.то прерывалась связь,то меня не слышат) потом все прекратилось.Через некоторое время при зарядке грелась батарея,а потом вообще потух.Я тоже обратилась в Фокстрот,поскольку гарантия была еще на пол года.Мне тоже сказали пишите заяву и здавайте в ремонт.Взамен не дали другой телефон.Мне сказали что позвонят и скажут что с моим телефоном,но прошло 3 недели и как говорят ни слуху ни духу.Я пошла опать в магазин.на что мне сказали что мой телефон еще не пришол с ремонта.Я ждала еще 3 недели,прихожу,а они говорят что он уже зделан прохотит тестирование во Львове.Жду еще 2 недели,прихожу,а они мне говорят что он не прошол тестирование и ево опять ремонтируют.Меня ето уже вывело ис себя.Какая наглость и безответственность.В заяве черным по белому написано что ремонт от 14дней. но не больше 60дней.У меня 60 дней получается 7августа 2012 года.Не дай бог я приду и не будет телефона.им там всем не поздоровится!!! И вообще извините.нафига мне поломаный телефон?Я больше никогда в етом магазине не буду ничего покупать и всем знакомым буду тоже говорить.А за остальное они будут у меня отвечять в административном и не в административном порядкепорядке.У меня то есть к кому обратится.  (написано 28.07.2012 в 22:32 з адреси:  194.44.101.248)
андрей : фокстрот магазин г... !!!ясно как белый день.я уже давно у них нечего не покупаю.езжу в киев, принципеально(тоже были проблемы).выбор больше,сервис лучше(была проблема с телефоном на время ремонта предоставили другой)на поезде туда обратно за сутки получается
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     (  
(написано 29.07.2012 в 00:13 з адреси:  237-214-203-46.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 9 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік