Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.04.2012 МОЛОДЬ ЗА ЧИСТЕ МІСТО!

Уже не перший тиждень у нашому місті активно проводять роботу за його чистоту та охайність. Особливо це стосується територій, які ведуть до в’їзду в Славуту. Треба відмітити, що ми, славутчани, добре постаралися, нагромадивши сміття на узбіччях доріг, аби перше враження про Славуту було не з приємних. А виправляти ситуацію взялася молодь – учні ЗОШ №4, які разом із директором школи Іриною Янісевич вважають, що роботи над помилками – один із шляхів формування еко- логічної свідомості, зазначивши:
     - Приємно, що до прибирання долучається все більше славутчан, оскільки це, все ж таки, справа всього міста, а заклик цій добрій справі дає найголовніший – міський голова Василь Сидор, який турбується, щоб наше місто залишалося чистим. ЗОШ №4 є школою природничого спрямування, а тому формування екологічної свідомості – для нас справа відповідальна і важлива. Наші діти охоче підтримали таку ініціативу й долучилися до участі у місячнику. Оскільки наш освітній заклад знаходиться недалеко від місця в’їзду до Славути, усім колективом ми виступаємо за те, що вона повинна бути чиста і презентабельна.
     Ярослав Мірошниченко, учень 11 класу:
     - Участь у місячнику для кожного з нас є корисним уроком, що змушує ретельніше пильнувати над тим, аби не залишати після себе сміття, а головне – це дієвий приклад для інших.
     Ліна Юрчук, учениця 11 класу:
     - Хотілося б, щоб кожний житель нашого міста задумався над тим, що засмічувати його – це справа недобра. Якщо ми будемо байдужими до чистоти Славути, то її чудова природа перетвориться на стихійні сміттєзвалища.
     Продовжуючи думку своїх вихованців, Ірина Валеріївна переконана, що зробити наше місто екологічно благополучним, чистим і привабливим для гостей можна лише спільними зусиллями усіх славутчан.
     Від себе додамо, що школярі ЗОШ №4 не лише виявили активність у наведенні чистоти в місті, але й радо ініціювали посадку молодих саджанців дерев біля своєї школи.
       коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 01:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік