Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 26.04.2012 ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ РАЗОМ!

Ставлення до природи є важливим показником екологічної культури особистості. Про те, що важливо прищеплювати повагу до довкілля ще з дитячих років, знає та розуміє педагогічний колектив НВО «Дошкільний навчальний заклад – початкова школа» №2 на чолі із його керівником Світланою Владіміровою. Саме тут 12 квітня пройшла екологічна вистава «Що посієш, те й пожнеш» за участю учнів 4-го класу цього освітнього закладу.
     На творчий захід були запрошені численні гості та батьки, для яких юні вихованці демонстрували, як потрібно діяти, аби зберегти навколишнє середовище. Взяли участь у виставі й дошкільнята виховного об’єднання разом із їх вихователями: маленькі артисти в оригінальних костюмах декламували вірші на екологічну тематику, співали пісень, виконували танцювальні номери, а це, в свою чергу, робило виставу цікавою та пізнавальною. Найбільше здивувало те, що, незважаючи на свій юний вік, маленькі славутчани із «дорослим» розумінням підійшли до проблеми збереження довкілля. І це не випадково, адже у цьому навчальному закладі як вихователі, так і діти постійно беруть участь в різноманітних екологічних акціях та проектах.
     Із задоволенням відзначив результативну роботу колективу навчально-виховного об’єднання і таланти його вихованців міський голова Василь Сидор, зазначивши, що подібні заходи є ефективним методом навчання дітей екологічної культури та створення передумов гуманного ставлення до природного довкілля. Звернулася до присутніх й начальник управління освіти Валентина Сабінська. У цей день подяки від керівника НВО №2 Світлани Владімірової були вручені для батьків вихованців за їх активне сприяння та допомогу у розвитку освітнього закладу.


  коментарі: 2

 :   (написано 06.06.2012 в 08:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік